GÖNÜLDER’den Erbakan Hocanın 15 Yıllık Koruma Müdürüne ziyaret! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

GÖNÜLDER’den Erbakan Hocanın 15 Yıllık Koruma Müdürüne ziyaret!

Bu haber 28 Şubat 2018 - 7:08 'de eklendi.

GÖNÜLDER’den Merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakan Hocanın 15 yıllık Koruma Müdürüne ziyaret!

Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) üyeleri Milli Görüşün Efsane Lideri Merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakan Hocanın 15 yıl Korumalığını yapmış hemşehrimiz İsmail Muttaliboğlu’nu günün anısına ziyaret etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü Koruma ve Güvenlik Şube Müdürü iken Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İşletme ve İştirakler Şube Müdürlüğü görevine getirilen hemşehrimiz İsmail Muttaliboğlu’nu makamında ziyaret edip Hayırlı Olsun dileklerini ileten GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt,Afşin Haber Merkezi sahibi Halil Demir ve Dernek üyeleri yeni görevi dolayısı ile tebriklerini ilettiler.

Merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakan Hocamızla 15 yıl çalışma imkanı buldum.Bundan dolayı mutluluğumu ifade etmek istiyorum diyen İsmail Muttaliboğlu,Devletimizin bize verdiği görevleri eksiksiz yerine getirmeye çalışıyoruz.Doğduğum ve çok sevdiğim memleketimde Memleketim insanına hizmet etmekten dolayı mutluluk duyuyorum dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini de ifade eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İşletme ve İştirakler Şube Müdürü İsmail Muttaliboğlu,Afşin Haber Merkezini sık takip ediyorum.Yayınlarında başarılar diliyorum. GÖNÜLDER Derneğinin’de memleketimiz için büyük şanstır.Tebrik ediyor,çalışmalarında başarılar diliyorum. Eshab-ı Kehf’in tanıtımı adına bizlere düşen her türlü göreve de  her zaman hazırım dedi.

Merhum Lider Prof.Dr.Necmettin Erbakan Hoca ile çekilmiş fotoğraflar İsmail Muttalipoğlu’nun Makamının en güzel yerlerini süslüyor.