SON DAKİKA

Afşin’de Tekerlekli Sandalye için 10 Bin Kapak Topladı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SAĞLIK, YAŞAM

Büyükşehir’den Ücretsiz Çevrimiçi Eğitim!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

İş Adamı Musa Özkök; “Halkın İradesinin Üstünde bir İrade Olmadığını gösterdik”

Bu haber 14 Temmuz 2018 - 13:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Özkök İnşaat Şirket Müdürü Musa Özkök, FETÖ tarafından gerçekleştirilen ve 249 kişinin şehit edildiği 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü münasebetiyle açıklama yaptı.

15 Temmuz’un Türkiye’nin üzerine karabasanların çöktüğü bir gece olduğunu belirten Musa Özkök, “Hain işgal kalkışması manevi birliklerin kuvvet birlikleriyle bir bütün olmasıyla püskürtüldü.” dedi.

Türkiye’nin İslam’ın son kalesi olduğunu vurgulayan Özkök, “Artık bu ülke üzerine yedi düvel ateş olup yağsa dahi göğsümüzü siper edeceğimize yemin ettik. 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen ve amacı ülkemizin istiklalinin ve istikbalinin karartılması olan hain darbe teşebbüsü, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türk Halkının üstün cesareti sayesinde bastırılmış ve FETÖ’nün hain emelleri engellenmiştir.

Tarihte her zaman önemli bir konuma ve itibara sahip olan milletimiz, 15 Temmuz Milli Direnişiyle dünyaya bir kez daha örnek teşkil edecek bir kahramanlığa imza atmıştır. Milletimiz, tüm dünyaya halkın iradesi üzerinde başka bir güç olmadığını ispatlamıştır.

Bu vesile ile şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarak gazilerimize şükranlarımız sunuyorum. Milletimiz 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü kutlu olsun.”