SON DAKİKA

Kahramanmaraş Valiliği Kısıtlamadan Muaf yerler ve kişileri açıkladı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Kısıtlamanın tüm detayları kamuoyuyla paylaşıldı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Elbistan Belediyesi’nden yapılandırma uyarısı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Afşin’de Ortopedi, Op.Dr.Orçin Bozkurt’a emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Kahramanmaraş Dernekler Müdüründen Afşin’e Veda ziyareti!

Bu haber 18 Nisan 2019 - 6:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Dernekler İl Müdürü Mehmet Temizkan Emekliye ayrılması sebebiyle Afşin’e veda ziyaretinde bulundu.

Afşin’de onlarca Derneği Bakanlıktan destek almasına ve aktif faaliyet göstermesine vesile olan Kahramanmaraş Dernekler İl Müdürü Mehmet Temizkan Emeklilik kararının ardından İlçemiz Afşin’e veda ziyaretinde bulundu.

Dün gerçekleşen ziyarette Temizkan’ı Afşin Halk Ozanları Derneği misafir etti.

SES-DER Başkanı Mehmet Meşe,AFİKAD Başkanı Selma Özdemir,Afşin Anadolu Bal Üreticileri Derneği Başkanı Fevzi Özgül,KAF-DER Başkanı Ahmet Özcan’ın da katıldığı Veda programında duygulu anlar yaşanırken Ozanlar Derneği Başkanı Ahmet Karakaya, İl Müdürümüz bir amir,bir müdürden ziyade bir arkadaş bir dost idi.Rahatlıkla yanına vardık,meramımızı ilettik.Sağolsunlar hiçbirimizi kırmadı.Dernekler noktasında görevini fazlasıyla yaptığına inanıyor,yeni yaşamında başarılar diliyoruz dedi.

AFŞİN HABER’e konuşan Kahramanmaraş Dernekler İl Müdürü Mehmet Temizkan,Beraber çalıştığım değerli dernek başkanlarımla Son bir kez bir araya gelerek onları görmek istedim. Onlarla geçen güzel anılarımızı tekrardan hatırlamak ve yaşamak İstedim. Sağ olsun Ozan Erbabi  kardeşimiz  bizi her gelişimizde ağırlıyor, kendilerine teşekkür ediyorum. Ben bundan yaklaşık altı yıl önce İl dernekler Müdürü olarak göreve başladım. Kısmet olursa yarın bu görevi nihayetlendirerek emekliye ayrılıyorum.  Her şeyin bir başı olduğu gibi sonu da var dünya fanidir dolayısıyla makam ve mevki de Fanidir. Bu bilinçte olarak  görev yaptığımız süre içerisinde paydaşlarımıza gerçekten faydalı olabildik mi? giderken ardımızda güzel bir izlenim bıraka bildik mi? Umarım bundan sonraki hayatımızda bizden memnun olarak kalacaklar. Biz gittikten sonra arkamızdan  Allah razı olsun dedirtebiliyorsak o zaman görevimizi yapmış olmanın mutluluğunu yaşamış olacağız. Vedalar duygusal ve duygulu oluyor söyleyecek bir şeyler bulamıyorum. Ben Afşin’de ki arkadaşlarımı sevdim onlarda beni sevdi memnun kaldılarsa ne mutlu diyorum ve  hepsini teker teker teşekkür ediyorum dedi.

Kahramanmaraş Dernekler İl Müdürü Mehmet Temizkan,Afşin’den türkülerle uğurlandı.