Kahramanmaraş’ın Akademisyen Adayından Teşekkür! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Çözüm Bilgisayar, kurduğu sistemle en üst düzeyde Güvenlik sağlıyor.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, TEKNOLOJİ, YAŞAM

Başkan Görgel: “15 Temmuz, Aziz Milletimizin Zaferidir”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş’ın Akademisyen Adayından Teşekkür!

Bu haber 07 Mayıs 2018 - 13:00 'de eklendi.

AK Parti’de temayül yoklaması geçtiğimiz Cumartesi Kahramanmaraş Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. Oy kullanma işlemi sonrası oylar tek bir sandıkta toplanarak AK Parti Genel Merkezinde sayılmak üzere Ankara’ya gönderildi.

Demeçlerinde sıkça projelerinden ve gençlerin sorunlarından bahseden Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Doç. Dr. Bülent Güven, yapılan temayül yoklaması ile ilgili tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Güven, 111 milletvekili aday adayı için bin 160 oyun kullanıldığı temayül yoklamasıyla ilgili olarak, ‘’Geçtiğimiz Cumartesi demokrasi şöleni havasında gerçekleşen Ak Parti Kahramanmaraş ili temayül yoklamasına katılım sağlayan Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Elbistan, Ekinözü, Göksun, Nurhak, Pazarcık, Türkoğlu, Oniki Şubat ve Dulkadiroğlu parti teşkilatlarımıza, organizasyonu kusursuz şekilde sağlayan il başkanlığımıza ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Kahramanmaraş’ımız için hayırlara vesile olması dileğiyle ekibimiz ile yine yollara düştük. Niyetimiz halis, enerjimiz Yaradan’ ın yardımıyla kesintisiz. Milletimize hizmet etme arzusundayız. Rabbim utandırmasın. Durmak yok yola devam…’’ dedi.

Temayül yoklamasında kendisine ilgi ve alaka gösteren teşkilat mensuplarına teşekkür eden Milletvekili aday adayı Güven, “Temayülden çıkan sonuca saygı duyacağız. Teşkilatımız kime inandıysa ona oyunu kullandı. Şahsıma gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ediyorum. Özellikte İl Başkanımız Sayın Ömer Oruç Bilal Debgici’ye tarafsızlığı ve herkesi kucaklayan tutumu için teşekkür ediyorum. Gençlik teşkilatımıza, kadın kollarımıza ve tüm teşkilatımıza teker teker teşekkür ediyorum. Temayül yoklaması geridekaldı, bu davaya gönül vermiş bir kişi olarak yılmadan usanmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.