SON DAKİKA

Başkan Gürbüz’den baca gazı arıtma sistemi açıklaması

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Caddeler Yenileniyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş Valiliği Kısıtlamadan Muaf yerler ve kişileri açıkladı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Mahalle Muhtar Adayından Müjde üstüne Müjde!

Bu haber 24 Ekim 2018 - 6:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin,Adaylık sürecinde bile Mahallenin sorunlarına yönelik tesbit ve çözüm arayışlarını sürdürüyor.

AFŞİN HABER’e açıklamada bulunan Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin,Mahallemizde apartman fazla olduğundan ablalarımızın kış aylarında ekmek yapmaları çok zor şartlar altında oluyor.Bu sebeple bizde sosyal tesis adı altında bir mahalle tandırı sözünü veriyoruz dedi.

Afşin’de Sosyal Tesis demek bizim için mahalle sakinlerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yer demektir diyen Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin,yaz aylarında ise aynı yerin farklı amaçlar için kullanılmasını düşünüyoruz.Örneğin sohbet evi ve gelinlik kızlarımızın da aynı yerde sergilerini yapmaları ve yardımlaşma açısından ihtiyaç sahiplerine orada yardım toplanması gibi çok amaçlı bir sosyal tesis olacak dedi.

Amacımız Mahallede yaşayan herkese faydalı olmaktır diyen Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin,çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor diyerek,31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimlerde tüm halkımızın desteğini bekliyorum dedi.