SON DAKİKA

Afşin’de 88. Tekerlekli Sandalye teslim edildi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Afşin’de Gaziler Günü Programı belli oldu.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Meşe,”Kendi gönlümüzde misafir, dostların gönlünde ev sahibi olmuşuz”

Bu haber 09 Aralık 2018 - 7:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Meşe,AFŞİN HABER’e yaptığı açıklamada,Kendi gönlümüzde misafir, dostların gönlünde ev sahibi olmuşuz dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisinden Afşin Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Proje Uzmanı Mehmet Meşe,Esnaf ziyaretine başladıklarını ve her çaldıkları kapıda kendilerini güler yüzle karşılayıp,dualarla uğurlayan esnaflarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz diyerek, Kendi gönlümüzde misafir, dostların gönlünde ev sahibi olmuşuz.Elhamdülillah dedi.

Afşin’de  özellikle gençler başta olmak üzere yüzlerce insanın faydalandığı şu ana kadar kazandırdığı 183 projesi bulunan ve bu projelerle İlçe de her kesime örnek olan Ak Parti Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Meşe,göreve geldiğinde Afşinlileri Çılgın projelerle tanıştıracaklarını belirtti.

Milletsiz Makam, Bir Parça Suni Deri ile Süslenmiş, iki Tahta Parçasından Başka Bir Şey Değildir. Makamı Güzelleştirecek Millettir. En Güzel Makam Milletin Gönlünde Olabilmektir açıklamasında bulunan Ak Parti Afşin Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Meşe,Esnaf gezilerimize başladık.Gördüm ki; Gönüllerinde Ev Sahibi Olmuşuz.Hepsine de ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.