SON DAKİKA

Başkan Gürbüz’den baca gazı arıtma sistemi açıklaması

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Caddeler Yenileniyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş Valiliği Kısıtlamadan Muaf yerler ve kişileri açıkladı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

MHP Afşin İlçe Başkanlığından, “Çocuk istismarı” açıklaması!

Bu haber 03 Temmuz 2018 - 13:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afşin İlçe Başkanlığından yapılan bir açıklama da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Kim ki çocukların hakkını hukukunu inkar ve imha etmeye kalkıyorsa bir darağacında boğazına yağlı urgan dolanmalı” sözünün arkasında olduklarını belirtti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis Grup toplantısında konuştu. Çocuk istismarına tepki gösteren Bahçeli, şunları söylemişti;

“Çocukları istismar edilmiş bir milletin gelecek ülkülerinden nasıl bahsedelim. Çocuklara sahip çıkmazsak medeniyetimizle övünmeye hakkımız kalmaz. Sapıklara müsamaha asla gösterilmemelidir. Bunlara hayat haram edilmelidir. Kim ki çocukların hakkını hukukunu inkar ve imha etmeye kalkıyorsa ya anasından doğduğuna pişman edilmeli ya da kurulacak bir darağacında boğazına yağlı urgan dolanmalıdır. Kimi olursa olsun sübyancı şerefsizler iki cihanda da hasmımızdır”

Milliyetçi Hareket Partisi Afşin İlçe Başkanlığından yapılan yazılı bir açıklama ile Sayın Bahçeli’nin Çocuk İstismarına yönelik açıklamalarının dikkate alınması gerektiği ifade edildi.