SON DAKİKA

Başkan Güngör; “Sütçü İmam’ı Rahmetle Anıyorum”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Muhtar Adayı Ergin; “Sorunlara Çözüm arayışlarımız sürüyor”

Bu haber 16 Ekim 2018 - 6:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin,SS.71 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığına ziyarette bulunarak, Dede Baba Mahallesine Dolmuş ve Dolmuş Durağı taleplerini iletti.

Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin, SS.71 Nolu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Cüneyt Yücel’i makamında ziyaret ederek hem yeni görevi dolayısı ile Hayırlı Olsun temennisinde bulundu hem de Dede Baba Mahallesi sakinlerinin Dolmuş ile Dolmuş Durakları talebini iletti.

Daha önce Dede Baba Mahallesinde Dolmuş olduğunu ancak belirli bir güzergah ile Dolmuş Duraklarının olmayışı sebebiyle kaldırıldığını aktaran Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin, Mahallemiz hizmetin en iyisine layık.Biz mahalle sakinlerimizin talebini iletiyoruz dedi.

Afşin Haber’e konuşan Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Ergin,Okul arkadaşım Olan Cüneyt Yücel SS. 71 nolu Şehir İçi Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı olması münasebeti ile Kendisine Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulunduk. Dede Baba Mahallemize Servis hattı konulması İsteğimizi bildirerek İstişarelerde bulunduk. Başkanımız  Cüneyt yücel Dede Baba mahallemize Servis güzergahı  koymayı biz kooperatif olarak ta istiyoruz fakat daha önce servis bırakılmış ama vatandaştan talep oluşmamıştır ve Hat iptal edilmiştir. Vatandaşlarımızın Talepleri üzere en kısa sürede değerlendirmeye alacağız. Halka Hizmet Hakka hizmet etmektir. Ama öncelik olarak Büyükşehir Belediyemiz Tarafından Durak yerlerini belirleyip durakları yerleştirerek hattımızı açacağız dedi. Cüneyt Yücel Başkanımıza ilgi Ve alakasından Dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Dede Baba Mahallesi Muhtar Adayı Burak Ergin,Muhtar Adaylığı çalışmalarının aralıksız devam edeceğini belirtti.