SON DAKİKA

Ak Parti Afşin İlçe Yürütme Kurulu belli oldu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de bu Kiraz’ı görenler şaşırıyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

DEVA PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ TEŞKİLATI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Gürbüz, “Elbistan OSB 6. Bölge teşvikine alınıyor”

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Saadet Partisi 2. Sıra Adayından Afşin ziyareti!

Bu haber 24 Mayıs 2018 - 14:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saadet Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Vahap Karpınar, Afşin İlçe Teşkilatını ziyaret ederek,kendisini tanıttı ve Neden aday olduğuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bugün saat 13:30 da Saadet Partisi Afşin İlçe Başkanlığını ziyaret eden Saadet Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Vahap Karpınar’a Saadet Partisi Elbistan ilçe Başkanı Ali Eminoğlu ile birlikte Elbistan Teşkilatı eşlik ederken,misafirleri Afşin’de Saadet Partisi Afşin İlçe Başkanı Yusuf Doğan ve partililer karşıladı.

Yeni Parti binasında Partililerle buluşan ve kendisini tanıtan Karpınar,İnşallah bu dönem Türkiye Büyük Millet Meclisinde Saadet Partisi güçlü şekilde temsil edilecektir.Buna inancımız tamdır dedi.

Afşin Haber Merkezinin sorularını cevaplandıran Saadet Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Vahap Karpınar, Neden aday oldunuz sorusuna,Ülkemiz, tek parti ile yönetilmesine rağmen, AKP hükumeti iş yapabilme becerisinden yoksun olduğu için, ülke ekonomisine getirdiği maddi yük dikkate alınmaksızın, 17 senede devamlı seçimlerle yüz yüze gelmektedir.Yapılan her seçim, çözümden ziyade beraberinde kendi sorununu getirmekte, her seçim sonunda çözülmesi gereken sorunlar, daha da karmaşıklaşmaktadır. Dahası eskilerinin yanına yenileri eklenmekte, azalması gereken sorunlar bir  çığ gibi büyümektedir.Seçim seçim büyüyen bu sorun yumağını çözmek, bu problem dağını dağıtmak, ülkemizi normal bir sosyo-ekonomik refah düzlemine oturtmak için bu yola çıktık.Tevfik Allah’tan(cc) destek halkımızdan inşaallah dedi.

24 Haziran’da yapılacak olan seçim sürecine ilişkin Afşin Haber Merkezine konuşan Saadet Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Vahap Karpınar,şunları söyledi;

Saadet Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Vahap Karpınar’ı İlçe Teşkilatında görmekten mutluluk duyduklarını belirten Saadet Partisi Afşin İlçe Başkanı Yusuf Doğan ise konuşmasında şunları söyledi;

Ziyaret Konuşmaların ardından Hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.