SON DAKİKA

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Safi; “Çalmadık Kapı,Alınmadık Gönül bırakmayacağız”

Bu haber 09 Ekim 2018 - 5:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi,Ak Parti’nin Kızılcahamam Kampını ve Kamp sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği mesajları AFŞİN HABER’e değerlendirdi.

5-7 ekim tarihleri arasında Ankara Kızılıcahamam’da gerçekleştirilen Ak Parti 27.Değerlendirme Ve İstişare Toplantımızı Genel merkez Teşkilatımız milletvekilllerimiz Bakanlarımızın Katılımlarıyla gerçekleştirildi.Kamp, Teşkilatımızın bir araya gelerek her konuda istişare etmenin bir kez daha önemli olduğunu vurgulayan İsmail Safi Ak Parti İstişare mekanizmasının en verimli kullanıldığı bir parti olduğunu ifade etti.

Bu kampla birlikte Bakanlarımızın ve  Milletvekillerimizin ayrı ayrı sunumlarıyla bilgilendirmeler yaparak hükumetimizin doğrudan vatandaşlarımıza bilgi verdiğini belirten Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi,Yapılan  hükumet yatırımlarının ekonomik ve kalkınma konuları hakkında vatandaşın doğrudan bilgilendirilmesi amaçlanmıştır.Bu konuda teşkilatlar olarak memnun olduk.Malum 2019 Mart seçimleri öncesi yerel seçimlerin stratejisi ve aday tespiti noktasında değerlendirmelerde yapılarak yerel seçimlerde vatandaşlarımızın teveccühünü en üst seviyede nasıl alınabileceği konuları görüşülerek yerel seçimleri bir nevi startı verilmiş oldu dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yerel seçimlere ilişkin verdiği mesajları net bir şekilde aldıklarını ifade eden Av.İsmail Safi, Cumhurbaşkanımız konuşmalarında,Mart 2019 seçimlerinin önemi çok daha artmıştır. Seçim dönemlerinde zamanımızın önemli bir bölümünü saha çalışmalarına ayırmak durumundayız. Yeni yönetim sistemimiz Cumhurbaşkanı ve Meclis’in önünde 5 yıllık bir dönemi açarak istikrarı garanti altına alıyor. Ülkemizin geldiği seviye itibariyle belediye hizmetleri artık sadece kaldırım, yol, kanalizasyon hizmeti olmaktan çıkmıştır. Bunları yapmak belediye başkanlarının boynunun borcudur. Hizmet gerektir ama yeterli değildir.Yeterli olan nedir, gönüllere girmektir. Artık belediye başkanı olacak arkadaşlarımızdan bunu istiyoruz. Ama gönül, tevazu bunu başaracağız. Bunu başarmak zorundayız. Kapı kapı dolaşacağız. Alacaksın hanımını, beyini yanına, birlikte evleri dolaşacaksın. Gönüllere gireceksin. Bunu başardığımız zaman bu millet bizlere inanıyor, güveniyor ve bizi yerelde bizi iktidar olmaya devam edecektir. Buna karşılık belediyeler artık sosyal belediyecilik denilen hizmetlerle daha çok görülür hale gelmiştir dediğini aktardı.

Mart 2019’da yapılacak olan Yerel seçimler için Afşin İlçe Teşkilatı olarak sahaya indiklerini belirten Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Avukat İsmail Safi,çalmadık kapı,alınmadık gönül bırakmayacaklarını söyledi.