SON DAKİKA

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Covid-19 Kamu Spotunda Rol alanlara Ödül ve Teşekkür Belgesi!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’den 5 Ülkeye İhracat Yapan Mermer Firmasından Hükumete tam destek!

Bu haber 19 Ekim 2018 - 12:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin’den 5 Ülkeye Mermer ihraç eden Cankar Madencilik,Hükumetin “Enflasyonla Topyekun Mücadele” programına tam destek verdiklerini açıkladı.

Sektörde 5 yıldır hizmet veren ve Arıtaş Mahallesinde bulunan Mermer Ocağında 3 senedir Mermer çıkararak 5 Ülkeye İhracat yapan Cankar Madencilik sahibi Mesut Candemir,Hükumetimizin “Türkiye Kazanacak” sloganıyla başlattığı “Enflasyonla Topyekun Mücadele” programına tam destek verdiklerini belirtti.

Adliye Sarayı karşısında ki yeni Ofisinde AFŞİN HABER ekibini kabul eden Cankar Madencilik sahibi İş Adamı Mesut Candemir,son zamanlarda Dolar üzerinden ülkemize başlatılan ekonomik saldırı elbette ki piyasalarda etkili olmuştur.Ancak bizler Dolar’ı hesabımızda tutmadık.Sürekli bozdurduk.Böylelikle de Doların ateşinin düşmesine denizde bir damla misali katkıda bulunduk dedi.

Şu ana kadar Afşin’de üretilen Mermerin Çin,Hindistan,Mısır,Libya ve Suriye’ye ihraç ettiklerini ifade eden Cankar Madencilik sahibi İş Adamı Mesut Candemir,Hükumetimize desteğimiz,vatandaşımıza desteğimiz sürecek dedi.

2019 YILINDA ELBİSTAN’DA MERMER ÇIKARACAĞIZ!

Sektörde 5’nci yılı dolduran Cankar Madencilik olarak 3 yıldır İlçemiz Afşin’e bağlı Arıtaş Mahallesinde Mermer çıkarmakta ve ekonomimize kazandırmaktaydık diyen Cankar Madencilik sahibi İş Adamı Mesut Candemir,Şimdi ise 2019 yılı başlarında Elbistan İlçemizde açacağımız Mermer ocağımızla ekonomimize katkı sağlayacağız dedi.

Cankar Madencilik şu ana kadar Titanyum adlı Mermer çeşidi çıkarmakta iken son zamanlarda Buz Grisi çeşidi ile de ekonomiye katkı sağlıyor.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN