SON DAKİKA

Başkan Güngör; “Başımız Sağ Olsun”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Covid-19 Kamu Spotunda Rol alanlara Ödül ve Teşekkür Belgesi!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de Kardiyoloji M.Çağrı Demir’e emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

ARMADAŞ’tan Afşin için Doğalgaz Açıklaması!

Bu haber 14 Eylül 2018 - 10:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ARMADAŞ Afşin-Elbistan Şube Müdürü Cihangir Turan,bir Basın toplantısı yaparak Afşin’de çıkan Doğalgaz bu sene verilemeyecek söylentilerine son noktayı koydu.

Dün ARMADAŞ Afşin Şube Müdürlüğünde bir Basın Toplantısı düzenleyen ARMADAŞ Afşin-Elbistan Şube Müdürü Cihangir Turan,Doğalgaz çalışmalarının son hızla sahada devam ettiğini ARMADAŞ Şubesinde de abonelik işlemlerinin aksamadan yürütüldüğünü belirtti.Turan,Afşin’de abone olan vatandaşlarımızın 3 ay içerisinde Doğalgaz kullanmaya başlayacağını belirtti.

Afşin Haber’e konuşan ARMADAŞ Afşin-Elbistan Şube Müdürü Cihangir Turan,Afşin ve Elbistan’da eş zamanlı olarak başlamış olan doğal gaz çalışmalarının inşallah en son günlerine geldik.Ekim ayı çıkmadan Afşin’ede Elbistan’ada doğal gazı vereceğiz insanlar evlerinde doğalgazı kullanacaklar.Güvercinlik mahallemizde başlayan Aremez istasyonlarımız biz iki gün önce müteahhitimizle bir toplantı yaptık ayın 25’ine doğru Aremezdeki tüm çalışmaları bitirip bize teslim edeceğini arkasından da biz Botaş’tan imalat kabulü Ekim ayının ilk haftası gibi gaz verilmesi ile ilgili bir talep olacak geçen sene başlamış olduğumuz Afşinbey Mahallemizin tamamını Atlaskent ve Efsus Turan mahallesinin Atlaskent kısmını Ekim ayının ilk haftası, Efsus Turan’ın diğer kısmını da Yeşilyurt,Pınarbaşı Mahallesine de Ekim’in sonunu bulmadan oralara vermiş olacağız dedi.

Afşinde bir takım söylentiler çıkmış taşeronlardan bir tanesi işten ayrıldı.Adam zarar ettiğini gerekçe göstererek işten ayrıldı. Afşinde dedikodular çıkmış ARMADAŞ Kaçmış falan diye bu tür konularda Afşin’de ARMADAŞ’ın Şubesi var insanların kafasına takılan konuları bizlere gelip sorarak yetkili kişiden doğru bilgiler almalarını isterim. Bizler buradayız ve Ekim Ayının sonunu bulmadan da doğalgazımızı İlçemize vereceğiz diyen ARMADAŞ Afşin-Elbistan Şube Müdürü Cihangir Turan,İç tesisat Firmaları var bunlar içerisinde sekiz tanesinin bizden yetki belgesi var benim vatandaşlardan isteğim ilerde mağdur olmamaları için işlerini yetki belgesi olan firmalarla yapmalarıdır dedi.

ARMADAŞ Afşin-Elbistan Şube Müdürü Cihangir Turan,geçen sene başlamış olduğumuz Afşinbey Mahallemizin tamamını Atlaskent ve Efsus Turan mahallesinin Atlaskent kısmını Ekim ayının ilk haftası, Efsus Turan’ın diğer kısmını da Yeşilyurt,Pınarbaşı Mahallesine de Ekim’in sonunu bulmadan oralara da Doğalgaz vereceklerini tekrarladı.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN