Başkan Adayı Özdemir,”Bugün seçim olacakmış gibi çalışıyoruz” « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Çözüm Bilgisayar, kurduğu sistemle en üst düzeyde Güvenlik sağlıyor.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, TEKNOLOJİ, YAŞAM

Başkan Görgel: “15 Temmuz, Aziz Milletimizin Zaferidir”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Adayı Özdemir,”Bugün seçim olacakmış gibi çalışıyoruz”

Bu haber 15 Şubat 2018 - 9:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı İş Adamı Mehmet Özdemir,seçim ziyaretlerinin yanı sıra Seçim toplantılarını da ihmal etmiyor.Özdemir,Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ikinci kez Yemekli toplantıda bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Nisan ayında yapılması planlanan Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimleri öncesinde esnaf ziyaretlerini sürdüren Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı İş Adamı Mehmet Özdemir, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ikinci kez bir araya gelerek yaklaşan seçimler öncesinde istişarelerde bulundu.

Özel bir Restaurant’da gerçekleşen toplantıda konuşan İş Adamı Mehmet Özdemir,Afşin için Birlik beraberlik içerisinde olmaktan başka çaremiz yok .Seçimimiz  1 ila 30 Nisan arası olacağı söyleniliyor.Biz bugün seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi.

Yönetim Kurulu Üyelerinin aktif olarak çalıştığı Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimlerinin Nisan ayı içerisinde yapılması gündemde diyen Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mehmet Özdemir,Seçimlerin Nisan ayında yapılacağı Bakanlar Kurulu kararıyla belirlendi.Bizde arkadaşlarımızla yeniden bir araya gelerek istişare toplantısı düzenledik.Seçimlerin memleketimize,milletimize hayırlar getirmesini,dostluğun,kardeşliğin barışın olduğu bir seçim olmasını temenni ediyorum dedi.

Her şeyden önce Afrin Harekatında Şehit olanlarımıza Allah (cc)’tan rahmet,yaralılarımıza da acil şifa diliyorum diyen Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı İş Adamı Mehmet Özdemir,Biz Memleketimiz Afşin için birlik beraberlik için bu yola çıktık. İnşaallah hayırlı bir sonuç çıkar dedi.

“AMACIMIZ ÜRETİME TEŞVİKTİR”

Bizim bu gibi toplantılarda amacımız,gayemiz,maksatımız müteşebbislerimizi üretime teşvik etmektir diyen Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mehmet Özdemir,Afşin’in Ticaret ve Sanayisini artırabilmek amacıyla elimizden gelen bütün gayreti göstermemiz gerekiyor.İnsanları bir araya getirme gücümüzü kullanarak kısıtlı olan ekonomimizin önünü açmamız gerekiyor.Biz bu toplantılarda daha çok bunu sağlamak arzusundayız dedi.

Toplantı yemek sonrası Hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN