SON DAKİKA

Afşin’de Tekerlekli Sandalye için 10 Bin Kapak Topladı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SAĞLIK, YAŞAM

Büyükşehir’den Ücretsiz Çevrimiçi Eğitim!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

BBP Afşin İlçe Başkanlığına Atama yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Engelliler gününde engelleri aştılar!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Bekir Sıtkı Can,Ankara’da GTİ Genel Kuruluna katıldı!

Bu haber 10 Şubat 2018 - 6:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) AŞ Genel Kurulu, NTSO ve GTİ AŞ Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve  TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can’da Ankara’da Gümrük ve Turizm İşletmeleri  Ticaret A.Ş. Genel Kurul Toplantısına katıldı.

Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Tesisler Toplantı Salonunda önceki gün gerçekleşen Gümrük ve Turizm İşletmeleri  Ticaret A.Ş. Genel Kurul Toplantısına Danışma Kurulu Üyesi sıfatıyla katılan Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can,Çok başarılı işler yaptıklarını ve bunun Oda borsalarımızın ortaklaşa bir başarısının olduğunu belirterek,  genel kurul hakkında yaptığı değerlendirmede  ‘137 Oda Borsamızın ortaklığında kurulan GTİ AŞ ülkemizin kanayan bir yarası olan gümrük kapılarını modernize ederek, hem ülke imajına, hem ihracatçıya, hem nakliyeciye, hem de yöre halkına katkıda bulundu. Dolayısı ile kazanan Türkiye oldu dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  olarak 365 oda ve borsa başkanları olarak Zeytin Dalı harekatına tek ses,tek yürek tam destek olduğumuzu ortak bildiri olarak açıkladıklarını belirten Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can,Rabbim Mehmetçiğimizi muzaffer eylesin.Ordumuza güç versin dedi.

 

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN