SON DAKİKA

Afşin’de Kırtasiye Sezonu indirimleri NEVA Kırtasiyede!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Güngör; “Gazilerimize Şükranlarımı Sunuyorum”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Gaziler Günü Çelenk Sunma töreni yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

AFŞİN CHP’YE YENİ ÜYE KATILIMLARI DEVAM EDİYOR!

Bu haber 24 Haziran 2020 - 5:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Afşin Kadın kollarından yapılan yazılı açıklamaya göre, İlçe merkezinde düzenlenen törende, 2 yeni kadın üyenin rozetleri takıldı.

CHP Afşin İlçe Hüseyin Sığınır, törende yaptığı konuşmada, partilerine yeni üye olan kadınlarla daha da güçlendiklerini kaydetti.

Başkan Sığınır, “Sizlerle iktidara doğru biraz daha yaklaştığımızı görüyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş partililer olarak hep beraber iktidara yürüyeceğiz. Bu yolda kadınlarımıza büyük görevler düşüyor. Cumhuriyetimizi korumak için sizlerle birlikte çalışacağız. Kadınlarımız Cumhuriyetimizin temel taşlarıdır” dedi.

CHP’ye üye olan Güler Ekber ve Zuhal Canbolat’ın rozetlerini ise Afşin CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun taktı. Ceyhun burada yatığı kısa konuşmasında şunları söyledi.”Cumhuriyetimizin ve Cumhuriyet Halk Partimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüz biz kadılar için güzel sözler söylemiştir.Onlardan biri ise, Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın demiştir.Bu bakımdan kadınlarımızın katkısıyla demokrasimiz gelişecektir.Cumhuriyet Halk Partimizin iktidarında kadınlarımız hak ettikleri saygı ve sevgiyi görecekler ve omuzlarda yükselecektir.Biz kadınların olduğu yerde,üretimde olur,paylaşımda olur,barışta olur. Ülkemizin geleceği için tüm kadınları partimize destek vermeye davet ediyorum” şeklinde konuştu.