SON DAKİKA

MHP Heyeti Bahçeli’nin talimatıyla Deprem Bölgesinde!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Asfalt tamiratları devam ediyor!

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin BBP, Santral konusunda her kesimin görüşünü Genel Merkeze iletecek!

Bu haber 25 Kasım 2019 - 7:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak, yaklaşık 2 aydır devam eden Ankara Merkezili Teşkilat çalışmalarına katıldıklarını belirterek,Genel Merkezin talimatları doğrultusunda Teşkilatlarımızda daha aktif çalışmalara yapacağız dedi.

Büyük Birlik Partisi Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak’a AFŞİN HABER ziyaretinde Başkan Yardımcısı Ahmet Tatlı’da eşlik etti.

Ankara ve Antalya çalışmalarını AFŞİN HABER’e değerlendiren Büyük Birlik Partisi Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak,Genel Merkezin talimatıyla Teşkilatlarımız önümüzde ki seçime daha iyi hazırlanacak ve Yerelde Partimiz daha güçlü temsil edilecek dedi.

Gündeme ilişkin de açıklamalarda bulunan Büyük Birlik Partisi Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak, Bizler Santralin kapanmasından yana değiliz.Buraya ekonomik bir girdi söz konusudur ve insanımızın ekmek kapısıdır.Ancak Santrallerin filtresiz çalıştırılması da bölge halkını ciddi manada etkilemektedir.Bizler Afşin’de Siyasi Parti İlçe Başkanlarını,Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerini ziyaret edip ortak görüşü Genel Merkezimize bildireceğiz dedi.

EYT konusunda vatandaşlarımıza hak veriyoruz diyen Büyük Birlik Partisi Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak,söz konusu sisteme ilişkin de bir hazırlık yaparak EYT konusunda Genel Merkezimizi bilgilendireceğiz dedi.