Afşin Belediyesi ve Ak Parti İlçe Teşkilatından Kadınlar Günü Etkinliği! | Afşin Haber
SON DAKİKA

CHP İlçe Başkanı Afşin Pazarcılarının sorunlarını dinledi!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş İçin Kar Yağışı Uyarısı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin Belediyesi ve Ak Parti İlçe Teşkilatından Kadınlar Günü Etkinliği!

Bu haber 08 Mart 2021 - 11:06 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile İlçemiz Afşin’de Bayanlar çalıştıkları iş yerlerinde ziyaret edilerek hediyeler verildi.

Afşin Belediyesi ve Ak Parti Afşin İlçe Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile İlçemiz Afşin’de Bayanlar çalıştıkları iş yerlerinde ziyaret edilerek hem günleri kutlandı hem de hediyeleri verildi.

Bu sabah başlayan ve gün boyu devam eden etkinliğe Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi ve Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri katıldı.

Afşin’de Resmi kurumlarda Bayanlar ziyaret edilerek Karanfil ile Kahve hediye edildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile bir etkinlik düzenlediklerini belirten“Peygamber efendimizin “cennet annelerin ayaklarının altındadır” hadisine mazhar olan, yaşamımızın her anında yanımızda yer eden, yüreklerindeki sevgi ve şefkati bizlere karşılıksızca sunan değerli kadınlarımız; Bizler sizlere yönelik her türlü ayrımcılığı ve istismarı red eden bir geleneğin, kadını her zaman baş tacı eden bir medeniyetin mensuplarıyız. Toplumumuzda kadın annedir. Kadın, fedakâr ve cefakârdır. Türk kadını sosyal hayatın içerisinde en temel güçlerimizden birisidir. İnsanlığın acımasızca tükettiği tüm değerler, kadınlarımızın güçlenmesi ve yaşatılan olumsuzluklara el koyması ile kurtulacaktır.  Bu özel günde, Belediyemiz Ak Parti İlçe Başkanlığı, AK Parti Afşin Kadın Kolları Başkanlığı ve Gençlik Kolları Başkanlığımız ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Karanfil ile Kahve dağıtım etkinliği düzenleyerek Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Hanım vatandaşlarımızın günlerini tebrik ettik.Ben tekrar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyor, tüm sağlık çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum.” dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun diyen Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi’de bugün Teşkilatlarımız ve üyelerimiz ile birlikte Kadınlar günü kutlama etkinliği yaptık dedi.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .