Afşin İlim Yayma Cemiyetinde Bayrak değişimi! | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Yılmazlar petrolde Yıkama Odaları hizmete açıldı.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Türkçayırı İlkokulu Öğrencileri Golf ile ilk kez tanıştı.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SPOR, YAŞAM

Afşinli Öğrencilerin büyük başarısı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Fener Alayı.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin İlim Yayma Cemiyetinde Bayrak değişimi!

Bu haber 17 Ocak 2022 - 8:48 'de eklendi.

Afşin İlim Yayma Cemiyetinde bayrak değişimi yaşandı.

İlim Yayma Cemiyeti Afşin İlçe Başkanlığında dün yapılan Genel Kurulda Muhammet Çiğli İlçe Başkanlığı görevini Emin Bars’a devretti.

Dün İlim Yayma Cemiyeti Afşin İlçe Başkanlığında Genel Kurul yapıldı. Dedebaba Türbesi arkasında bulunan İlim Yayma Cemiyeti Afşin İlçe Başkanlığında Diş Hekimi Muhammet Çiğli görevini Emin Bars’a devretti.

Genel Kurul sonrası gerçekleşen Devir Teslim’de konuşan Muhammet Çiğli, İlim Yayma Cemiyetinde bugüne kadar İlçe Başkanı olarak hizmet etmeye çalıştık. Şu an için bir yorgunluk ve bazı durumlarda yetersiz kaldığımızı düşündük. Genç ve taze kana ihtiyaç olduğunu farkettik. Allah razı olsun Emin Hocam da biz buradayız dediler. Daha önceden de hizmet noktasında çokça yardımcı olan arkadaşlarımızdandı. Bugün görevi Emin Bars hocamıza devrediyoruz. Hayırlı olsun dedi.

Aziz milletimiz binlerce yıllık tarihi boyunca hem içten hem dıştan milli birliğimizi ve milli ahlakımızı bozmak isteyenlerin saldırı saldırılarına maruz kalmıştır. Bu durum dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir. Milletimizin bugünlere kadar devam eden bu onurlu mücadelesini her defasında kazanmasını nasıl kaynağı inancımız ve ahlakımızdır diyen İlim Yayma Cemiyeti Afşin İlçe Başkanı Emin Bars,Maalesef gelişen Teknolojinin olumsuz kullanımı,çarpıtılan değer yargıları, sömürgeciler tarafından tüm dünyaya dayatılan adaletsiz düzen, başta gençlerimiz olmak üzere tüm toplumumuzu Günden güne yaralanmaktadır. İşte Tam da bu noktada sivil toplum kuruluşları kilit rol oynayabilirler. Köklü ve güçlü bir geçmişe sahip olan cemiyetimiz milletimizin benliğini koruması için çok değerli çalışmalarda bulunmuş ve bulunmaya devam edecektir. Bizler ailelerimizden başlayarak iyiyi, temizi ve güzeli yetiştireceğimiz inançlı nesillere aktarmalıyız. Her geçen gün Karanlığa bir adım daha yaklaşan dünyaya bir güneş gibi Doğacak olan ahlaklı nesiller bizim ellerimize yetişecektir dedi.

Bars, Şimdiye kadarki değerli gayretlerinden ötürü önceki Afşin şubesi yönetim kurulumuza huzurlarınızda teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah bugün burada yenilenen  ekibimizle onlardan aldığımız bayrağı daha ilerilere taşıyacağız. Sözlerime son verirken hepinize katılımlarınızdan  dolayı bir kere daha teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Konuşmaların ardından Başkanlık devir teslimi yapıldı. İlim Yayma Cemiyeti Afşin Şube Başkanlığı Yeni Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Emin Bars,Mustafa Yalçın,Ahmet Tahiroğlu,Mehmet Kızılay,Ünal Peköz,İlyas Açıkgöz,Muttalip Terzi.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .