SON DAKİKA

Başkan Adayı Abdullah Gül; “Sürekli sahada olacağız”

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

812 Yıllık Çınar’a Büyükşehir Koruması!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Ak Parti Afşin İlçe Yürütme Kurulu belli oldu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de bu Kiraz’ı görenler şaşırıyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Afşin’de 85 Ailenin Tekerlekli Sandalye ihtiyacı karşılandı!

Bu haber 27 Temmuz 2020 - 6:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin’de faaliyet gösteren Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) Başkanı Hüseyin Bozkurt,Afşin Haber Merkezi Canlı yayınına katılarak bugüne kadar yapılan Tekerlekli Sandalye yardımlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Önce ki gün Afşin Haber Merkezi Canlı Yayınına katılan GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt,Derneği kuruluşundan bu güne kadar Tekerlekli Sandalye ihtiyacı olan vatandaşların çağrılarına cevap vermeye çalıştıklarını belirterek sadece Afşin İlçemizde değil Kayseri,Elbistan,Göksun gibi yerlerde de ihtiyaç sahiplerine ulaşıldığını belirtti.

Afşin Haber Merkezi ile birlikte organizasyon yürüttüklerini belirten Bozkurt,son zamanlarda Tekerlekli Sandalye taleplerinin arttığına dikkat çekerek bizler elimizden geldiğince bu hizmeti yürütüyoruz.Ancak yetişemediğimiz zamanlar olabiliyor.Bu nokta da hayırsever hemşehrilerimizden destek bekliyoruz dedi.

Şu ana kadar Mavi Kapak toplayarak,İrtibatlı olunan Dernekler vasıtasıyla ve hayırsever hemşehrilerimizin katkılarıyla bu hizmeti Gönüllü olarak yürüttük diyen GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt,bugün dünden daha çok Sandalyeye ihtiyacımız var.Allah korusun herkesin başına gelebiliyor.Herkes Potansiyel bir engelli adayıdır.Elimizde Sandalyemizin hazırda bulunması için Kampanyamızı yineliyor,hayırseverlerimizden destek bekliyoruz dedi.

Sandalye desteğinde ve maddi destek de bulunmak isteyenler 0 533 741 03 26 ve 0 541 629 9466 numaralı hatlardan ulaşabilirler.