SON DAKİKA

Gürbüz; “Besi OSB, 5 bin kişilik istihdam yaratacak”

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Bakan’dan Kahramanmaraş’a Demiryolu cevabı!

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş’ta Demokratik Sağlık Sen Resmen Kuruldu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de 88. Tekerlekli Sandalye teslim edildi!

Bu haber 19 Eylül 2020 - 5:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AFŞİN HABER MERKEZİ ve Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) tarafından ortaklaşa yürütülen Mavi Kapak ve Tekerlekli Sandalye Kampanyası tüm hızıyla sürüyor. Geçtiğimiz günlerde toplanan Mavi Kapaklar ile alınan Tekerlekli Sandalye bir ihtiyaç sahibi ailenin daha yüzünü güldürdü.

Şu ana kadar 87 Tekerlekli Sandalye teslim eden AFŞİN HABER MERKEZİ ve GÖNÜLDER ilk gün ki gayretle İlçemizde Sandalye ihtiyacı olan ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 8 yıldır yürütülen Mavi Kapak Toplama Kampanyası kapsamında alınan Tekerlekli Sandalyeler tek tek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Dün Afşin Haber Merkezinde 88. Tekerlekli Sandalyenin teslimi yapıldı. Afşin’e bağlı Türksevin Mahallesinde sonradan geçirdiği bir rahatsızlık sebebiyle yürümekte zorlanan 27 yaşında ki kızı için bize ulaşan Mustafa Özcan, ihtiyacı olan Tekerlekli Sandalyeyi teslim aldı.

Konuya ilişkin Afşin Haber Merkezine açıklamada bulunan GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt, İlçemizde her hayırlı hizmetin ucundan tutmak ve destek olmak adına yaptığımız faaliyetlerden bir tanesi de Tekerlekli Sandalye. İhtiyaç sahibimiz çok. Rabbim kimseyi Tekerlekli Sandalyeye mecbur etmesin ama yarın engelli bir birey olmamaya hiç kimsenin garantisi yok. O sebepten dolayı elimizden geldiğince İlçemizde bu hizmeti devam ettiriyoruz. Mavi Kapak kampanyası kapsamında alınan Tekerlekli Sandalyelerimizden bir tanesi daha ihtiyaç sahibimize teslim edildi. Kampanyamız devam ediyor dedi. 

Afşin Haber Merkezi sahibi Halil Demir’de Kampanyanın devam ettiğini gerek Mavi Kapakla gerekse bizzat Tekerlekli Sandalye alarak kampanyamıza destek verilebilir dedi.