SON DAKİKA

Afşin’de Çocuk Oyunları Projesi büyük ilgi gördü!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER

NATO ZİRVESİNE DOĞRU*

GENEL, GÜNCEL, SİYASET, YAŞAM

Afşin Lavanta ürünleri Büyükşehir Meclisinde dağıtıldı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Afşin’de bir Parti daha kuruldu!

Bu haber 28 Nisan 2021 - 6:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin’de 12. Parti olarak GÜÇ BİRLİĞİ Partisi kuruldu. Partinin Teşkilatlanma çalışması hızla sürüyor.

Ali Karnap’ın Genel Başkanlığında bir sene önce kurulan GÜÇ BİRLİĞİ Partisi Ülke genelinde hızla Teşkilatlanma çalışması yürütüyor. Bu kapsamda Afşin İlçe Başkanlığına Cafer Arslan’ın ataması yapıldı. Afşin’de Teşkilatlanma çalışmasına hız veren GÜÇ BİRLİĞİ Partisinin Afşin İlçe Başkanı Cafer Arslan, AFŞİN HABER’i ziyaret ederek partinin hedeflerini anlattı.

Öncelikle GÜÇ BİRLİĞİ Partisinin Afşin İlçe Başkanlığına bizleri layık gören ve atamamın yapılmasında emeği olan Sayın Genel Başkanımız Ali Karnap Beye, Onursal Başkanımız Ve Teşkilat Başkanımız Sayın Fatih Vakit Bilir Beye, Genel Başkan Baş Danışmanımız Sayın Mehmet Murat Poyraz Beye, İl Başkanımız Sayın İbrahim Yıldız Beye ve Elbistan İlçe Başkanımız Sayın Hasan Ceran beye teşekkür ediyorum diyen GÜÇ BİRLİĞİ Partisi Afşin İlçe Başkanı Cafer Arslan,Bizler, Güç Birliği Partisi’ni, bilimi önceleyen, üreten, müreffeh, güçlü, tam bağımsız Türkiye idealini gerçekleştirmek için ve yepyeni bir muasır medeniyet inşa etmek adına kurduk. Şu hiçbir zaman unutulmamalı ki, bizler tüm vatanperverlerin bir ve beraber olmasını sağlayarak, bu ulvi hedeflere ulaşacağız.Güç Birliği Partisi din, dil, ırk, mezhep, etnik köken, siyasi ideoloji ve dahi hiçbir farklılığı göz önünde bulundurmaksızın, vatanperver olan her bireyin birlikte olabileceği bir platformdur.Bu bağlamda, Güç Birliği Partisi, programı ile, siyasi ideolojisi ile, hedefleri, felsefesi, misyonu ve vizyonu ile yepyeni, daha önce Türkiye tarihinde örneği olmayan bir biçimde kurulmuştur. Bizlere de İlçe Başkanlığı tevdi edilmiştir. Hayırlara vesile olmasını diliyoruz dedi.

Arslan,Teşkilatlanma çalışmasının da tüm hızıyla sürdüğünü belirtti.

Cafer Arslan Kimdir?

1979 Afşin doğumlu. ilk orta ve lise öğrenimini Afşin’de tamamladı. Gaziantep Üniversitesi Tarih bölümünden 2007 yılında mezun olduktan sonra Gaziantep (PMYO) Dershanesinde  öğretmenlik  yaptı. Gaziantep Üniversitesinde çalışmaya başladı. Gaziantep Kent Konseyi eğitim çalışma grubunda etkin olarak 2007-2010 yıllar arasında aktif olarak çalıştı. Bunun yanı sıra Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) eğitim, sosyal, kültürel faaliyetler de bulundu. Tiyatro belgesel çekimleri, AB projelerinde yürütücü olarak çalıştı. 2012 yılında evlendi ve iki çocuk babasıdır. 2014 yılında eşinin tayini dolayısıyla Afşin’e döndü.

26.04.2021 tarihinde 2020 yılında kurulan Güç Birliği Partisi Afşin İlçe Başkanlığı görevine getirildi. 

İlçemize hayırlı olsun.