SON DAKİKA

Ak Parti Afşin İlçe Yürütme Kurulu belli oldu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de bu Kiraz’ı görenler şaşırıyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

DEVA PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ TEŞKİLATI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Gürbüz, “Elbistan OSB 6. Bölge teşvikine alınıyor”

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

AFŞİN’DE DSP’Lİ MİKAİLCEREN, CHP’Lİ OLDU!

Bu haber 22 Haziran 2020 - 7:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DSP’nin eski Kurultay delegesi Mikail Ceran,CHP’ye üye oldu.Ceran’ın rozetini CHP İlçe Merkezinde,Başkan Hüseyin Sıgınır taktı.

Demokratik Sol Parti’nin eski kurultay delegesi Mikail Ceran, Cumhuriyet Halk Partisine üye oldu.CHP Afşin İlçe Başkanlığı’na üyelik başvurasu yapan Ceran’e CHP İlçe Başkanı Hüseyin Sıgınır CHP rozetini taktı.

CHP üyesi Hasan Özbolat’ında yeraldığı,üyelik töreninde kısa bir açıklama ile kendini tanıtan Mikail Ceran,”Uzun Yıllar DSP ‘de çeşitli görevlerde bulundum.Rahmetli Bülent Ecevit’in partisi DSP’ye üye oldum.Ardından kurultay delegesi oldum.Şimdi ise yıllar geçtikçe Türkiye’nin ana muhalefet partisi CHP’ye ihtiyacı olduğunu anladım.Atatürkçü düşünceye sahip bir partiye inandığım için geç de olsa bugün CHP’ye üye oldum”dedi.

CHP Afşin İlçe Başkanı Hüseyin Sıgınır ise,Mikail Ceran’nin partiye dahil olması hakkında,”CHP bugün iktidar yürüyüşünde yeni bir nefes daha kazandı.Özellikle partimize sonra da Ceran kardeşimize bu üyeliğinin hayırlı olmasını diliyorum”dedi.