Afşin’de Yeniden Refah Partisi İlçe Divan Toplantısı yapıldı! | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Afşin’de Güvek Yaylasında Kabile Buluşması yapıldı.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin’de Yeniden Refah Partisi İlçe Divan Toplantısı yapıldı!

Bu haber 15 Mart 2021 - 9:21 'de eklendi.

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dere,Afşin İlçe Divan Toplantısına katılmak üzere İlçemize geldi.

Önce ki gün Yeniden Refah Partisi Afşin İlçe Başkanlığı Divan Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dere’de katıldı.

Kalabalık bir heyetle karşılanan İl Başkanı Mehmet Dere, Partimizce hazırlanan Ekonomik Raporların İl ve İlçe Teşkilatlarımızca Yöneticilerimize sunarak Ekonomik kalkınmaya ve doğru ekonomi modeline destek olmaya çalışıyoruz dedi.

Afşin Haber Merkezine konuşan Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dere,Afşin’de Refahı yeniden ayağa kaldırıp bu gücü ve birlikteliği sağlayacak ekiple yola çıkmış bulunuyoruz.Afşin İlçe Başkanımız Emrah Arslan bey ile birlikte çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.Yeniden Yaşanabilir bir Türkiye’yi kurmak için,Afşin’de işçilerimizin  Yeniden yaşanılabilir bir gelire kavuşabilmesi için,Memurların,Emeklilikte yaşa takılanların sorunlarının çözümü için sürekli sahadayız dedi.

Dere,açıklamasında şunları söyledi;

Toplantı sonrasında partiye katılım sağlayanların rozetleri İl Başkanı Mehmet Dere tarafından takıldı. Toplantı, hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.