SON DAKİKA

Şehir Dezenfekte Ediliyor.

GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Taşkale, Kongreyi değerlendirdi; “İyi Olacak İnşaallah”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

ÖZTUNÇ; “KAHRAMANMARAŞ’IN KONAKLARI SAHİPSİZ!”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Elbistan Belediyesi kitap ve oyuncak kumbarası projesini hayata geçirdi.

ASAYİŞ, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

Afşin,Elbistan Cengizhan Hocaya ağlıyor!

Bu haber 28 Nisan 2020 - 6:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kansere Yenik Düştü

Mekânın Cennet Olsun Cengizhan Hocam!

                Yakalandığı kanser hastalığı ile uzun süre mücadele eden 1980 öncesi Afşin Ülkü ocakları başkanlarından Mehmet Firik’in oğlu,Elbistan Gençlik ve Spor Müdürü Cengizhan Firik, yaşam mücadelesi kaybederek hayata veda etti. Milli eğitim ve spor camianın tarafından sevilen ve saygı duyulan Firik’in ölümü büyük üzüntü yarattı.

                Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cengizhan Firik, yaklaşık 4 yıldır mücadele ettiği kanser hastalığına karşı verdiği mücadelede yenik düştü. Firik, kansere yenik düşerek 41 yaşında yaşamını yitirdi.

Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cengizhan Firik, yaklaşık 4 yıldır mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düşerek 41 yaşında hayatını kaybetti. 2015 yılı Eylül ayında Elbistan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevine getirilen Cengizhan Firik’e, henüz görevinin ilk yılındayken kan kanseri (lösemi) teşhisi kondu.

Firik, son olarak İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde tedavi altına alındı. Yaklaşık 4 yıldır hastalıkla mücadele eden Firik’in sağlık durumu, son günlerde ağırlaştı. Doktorların çabası, genç eğitimciyi hayatta tutmaya yetmedi. Firik, 41 yaşında lösemi hastalığına yenilerek yaşamını yitirdi.

Çevresinde çok sevilen ve saygı duyulan bir yapıya sahip olan, evli ve 1 çocuk babası olan Firik’in acı haberi, ailesini, yakınlarını ve eğitim camiasını yasa boğdu.  Firik’in cenazesi, 28 Nisan Salı günü öğle namazına müteakip Hocazade Cami’inde namazı kılınarak Hocazade Mezarlığında toprağa verilecek.