SON DAKİKA

Kahramanmaraş’ta Demokratik Sağlık Sen Resmen Kuruldu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de BBP Kadın Kolları’da istifa etti!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

AYCAN;”ÖĞRENCİLER KREDİLERİNİ ÖDEYEMİYOR”

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Ak Parti Afşin Gençlik Kolları Başkan Adayı açıklandı!

Bu haber 28 Eylül 2020 - 15:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Afşin Gençlik Kolları Başkan Adayı dün yapılan mülakat sonrasında belirlendi. Başkan Adayı bugün Ak Parti Afşin İlçe Başkanlığında düzenlenen Basın açıklaması ile tanıtıldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Başkanlığında düzenlenen Basın Toplantısında Ak Parti Afşin Gençlik Kolları Başkan Adayı Aytekin Özgül olarak açıklandı.

Yaş haddinden dolayı aday olmayan Erkam Genç tarafından düzenlenen Basın açıklamasına Gençlik Kolları Başkanlığı için Başvuru yapan İsmail Kaynak,Recep Tayyip Kaya ve Aytekin Özgül ile Gençlik Kolları Teşkilatı üyeleri katıldı.

Basın açıklamasında konuşan Erkam Genç,Kıymetli hemşehrilerimiz, değerli basın mensuplarımız! Malumunuz 5 yıldan beri AK Parti Afşin gençlik kolları başkanlığı görevini yürütüyorum. Yaş haddinin dolması dolayısıyla 10 gün önce Gençlik Kolları kongremiz için aday olmayacağını duyurmuş ve Adaylık sürecini başlatmıştık dedi.

Gençlik Kolları Başkanlığı için 4 adayımız vardı diyen Genç, 4 arkadaşımız adaylık müracaatı yaptı. Dün de genel merkezimiz tarafından mülakat ve değerlendirmeler yapıldı. Öncesinde Kahramanmaraş’ta bir mülakat gerçekleştirildi. 4 Ekim Pazar günü gerçekleşecek olan kongremizde aday olarak belirlenen arkadaşımız Aytekin Özgül olarak açıklanmıştır. Kendisine Hayırlı olsun diyorum. Bu süreçte 4 adayımız da gerçekten güzel bir adaylık süreci yürüttüler. Ben hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün de burada birlikte açıklama yapmamız birlik ve beraberliğin en güzel göstergesidir. Kongre  Sonrasında da yine birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklar. 4 Ekim’de Gençlik Kolları kongremizi yapacağız. Kongremizi yaptıktan sonra önümüzde ki Pazartesi günü devir teslim töreni gerçekleştireceğiz. Ben şimdiden Aytekin Özgül kardeşime çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.