Ak Parti Afşin İlçe Başkanlığına iade-i ziyaret! « AFŞİN HABER

SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

TUSAŞ BAŞKANI VARDAN’DAN KMTSO’YA ZİYARET.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Ak Parti Afşin İlçe Başkanlığına iade-i ziyaret!

Bu haber 06 Şubat 2021 - 8:30 'de eklendi.

Afşin Merkez Yayın Grubundan Ak Parti Afşin İlçe Başkanlığına İade-i ziyaret.

Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir,Adalet ve Kalkınma Partisi Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi’ye iade-i ziyarette bulundu.

Bünyesinde MARAŞ HABERİN MERKEZİ,AFŞİN HABER MERKEZİ,GÖKSUN HABER MERKEZİ,AFŞİN HABER,AFŞİN İŞ MERKEZİ,YEDİSEVİN HABER gibi Haber Portallarını,YARPUZ Edebiyat Dergisi ve AKİT Gazetesi Muhabirliğini barındıran Afşin Merkez Yayın Grubuna geçtiğimiz hafta ziyarette bulunan Ak Parti Afşin İlçe Başkanlığına iade-i ziyaret olarak yapılan ziyarette gündeme ilişkin konular konuşuldu.

Dün gerçekleşen ziyarette, Çelikler tarafından işletilen Afşin-Elbistan A Termik Santralinin söktüğü ağaçlar ile dün tam kapasite çalışmayla adeta şehrin üzerine yağdırdığı Kül konusu da gündeme geldi.

Gerek burasını çalıştıran firma ile gerekse yetkililer ile temas halinde olduklarını belirten Ak Parti Afşin İlçe Başkanı Av.İsmail Safi,konuyla yakından ilgilendiklerini belirtti.

Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir, ziyarette şahsımıza ve kurumumuza gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz dedi.