Ak Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısından Afşin’e ziyaret! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Başkan Gürbüz, “Saraykent Fiberkent oluyor”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, TEKNOLOJİ

Ak Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısından Afşin’e ziyaret!

Bu haber 17 Mayıs 2021 - 6:17 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Afşinli hemşehrimiz Av.Dr.Veli Böke, İlçemiz Afşin’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Böke, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ve GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt’u ziyaret etti.

Önce ki gün gerçekleşen ziyarette Av.Dr.Veli Böke’ye İş Adamları Ömer Beğendik ve M.Sait Tahiroğlu’da eşlik etti.

21 Nisan 2021 tarihinde Ak Parti Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan yardımcısı olarak atanana Av.Dr.Veli Böke ilk ziyaretini Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’e yaptı. Burada Belediye çalışmalarına ilişkin istişareler de yapılırken Başkan Mehmet Fatih Güven ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını ifade ederek yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Genel Merkez Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Afşinli hemşehrimiz Av.Dr.Veli Böke daha sonra beraberinde İş Adamlarımız Ömer Beğendik ve M.Sait Tahiroğlu ile birlikte  Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ve Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) Başkanı Hüseyin Bozkurt’u ziyaret etti.

Afşin Merkez Yayın Grubunu gezen ve faaliyetlere ilişkin bilgi alan Böke, Afşin’imizin tüm değerlerinin bir araya geldiği güzel bir mekan olmuş ellerine sağlık dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ve Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) Başkanı Hüseyin Bozkurt ise ziyareti sebebiyle teşekkür etti.

Av.Dr.Veli Böke’ye ziyaret anısına YARPUZ Edebiyat Dergisi ile Şair Haşim Kalender’in son çıkan kitabı hediye edildi.