SON DAKİKA

Elbistan Belediyesi’nden yapılandırma uyarısı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Afşin’de Ortopedi, Op.Dr.Orçin Bozkurt’a emanet!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

ÖZTUNÇ : KAPADOKYA KANADALILARA MI PEŞKEŞ ÇEKİLECEK?

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Aycan; Karadeniz-Akdeniz Otoyolu için önerge verdi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Ali Öztunç; “Rüzgarımı kesemeyeceksiniz,Fırtınaya döndü”

Bu haber 08 Mart 2019 - 8:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç,Afşin’de Millet İttifakı seçim bürosunu ziyaret etti.Öztunç,burada vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada,Ali Öztunç’un önünü kesmeye uğraşıyorlar.Rüzgarımı kesmeyeceksiniz,Rüzgar fırtınaya döndü.Ne yaparsanız yapın engel olamayacaksınız dedi.

Çalışıyoruz gece gündüz demeden boşluk vermeden emek veriyoruz çabalıyoruz çalışıyoruz bir kaç hususa dikkat çekeceğim.Ben Elbistan Afşin Ovası’nda 150 Bin ton pancar tarlada kaldığında ortada gözükmeyen Ben pancarı alıp götürüp mecliste  kürsüye çıkarıp konuştuğumda meclis genel kurulundan kaçan AKP milletvekilleri Nihayet ortaya çıktı Seçim geldi ya  çıktılar bir bakıyorsunuz milletvekili geliyor bakan geliyor Bakan Yardımcısı geliyor Mahir bey geliyor Cumhurbaşkanı yardımcısı geliyor Ver ha yükleniyorlar niye korkuyorlar Aman kaybettik diyorlar diyen CHPKahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, ben Nereye gidersem gideyim gördüğüm biz diyorlar senin şahsına oy vereceğiz ve biz bu işi bitireceğiz diyorlar. Biz seni her yerde görüyoruz ve bundan da mutluyuz dün Elbistandaydık bugün ve yarın Afşindeyim Afşin Benim Memleketim, Afşin bu seçimde hem Adem yıldıza hem de bana sahip çıkması gerekiyor çıkacağını da iyi biliyorum. Benim belediye başkanlığında her ilçeye eşit hizmet gidecek dedi.

“SEÇİMDEN SONRA HEPSİ TELEFONLARINI  KAPATIRLAR”

Seçimden sonra bunların hepsi telefonlarını kapatırlar,kaybederler ulaşamazsınız diyen CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, velhasılı kelam 25 gün çalışacağız az uyuyacağız Çok emek vereceğiz evlere gireceğiz gönüllere zaten girmişiz AK Parti belediye işi Gönül İşi diyor Merak ediyorum bugüne kadar gönülsüz mi yaptınız Kardeşim yeni mi aklınıza geldi Gönül, bu iş sadece gönül işi değil Yürek işi o yürekte bizde var Adem yıldızı var ben Biliyorum bende de var dedi.

“OYLARIMIZ ARTTIKÇA İFTİRAYA BAŞVURUYORLAR”

Oyların arttıkça vatandaştan ilgi gördükçe anketlerde çok yüksek çıktıca İfitiraya,yalana,montaja başvuruyorlar diyen CHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, Maraş merkezdeki anketlerde birinciyiz buralarda gayet iyi. iftira atıyorlar dedikodu yapıyorlar yalan söylüyorlar montaj yapıyorlar Ali Öztunç’un önünü nasıl kesebiliriz diyorlar kesemezsiniz Rüzgar fırtınaya döndü gücünüz yetmez Korkunun ecele faydası yok ne yaparsanız yapın kesemeyeceksiniz. iftira da  atsanız dedikodu da yapsanız önümüzü kesemeyeceksiniz dedi.

“BAŞKA BİR ŞEY BULAMAYINCA KAFASI KEL DİYORLAR”

“Birileri çıkmış diyor ki ya Ali Öztunç İyi güzel adam da, Eeee kafası kel Ne alakası var belediyeyi saçla mı yöneteceğim? şu yaştan sonra saç mı ektireyim öyle bir şey var mı? bir şey bulamıyorlar bulamayacaklar da benim gelmişim geçmişim belli ecdadım Ortada Çok yakında bir açıklama yapacağım ecdad açıklaması ve onlardan da de Ecdat açıklamasını isteyeceğim”