Ashab-ı Kehf Camii Şerifi Yakıtı için Yardım çağrısı! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Yardımcıoğlu: İyi ki Doğdun Sevgili Peygamberim!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

“Türkiye’ye Örnek Bir Gençlik Meclisi Oluşturduk”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Ashab-ı Kehf Camii Şerifi Yakıtı için Yardım çağrısı!

Bu haber 11 Ekim 2021 - 5:44 'de eklendi ve 160 views kez görüntülendi.

Afşin Ashab-ı Kehf Camii Şerifi Derneği Başkanı Av.Mehmet Turan, Afşin Haber’e açıklamada bulunarak Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde Camimizin Doğalgaz ve diğer ihtiyaçları için Yardım talebinde bulunduklarını ve vatandaşlarımız ile hayırseverlerden bu yönde yardım beklediklerini belirtti.

Önce ki gün Dernek Toplantısı gerçekleştirdiklerini belirten Ashab-ı Kehf Camii Şerifi  Derneği Başkanı Av.Mehmet Turan, Camimiz bayağı büyük bir Cami. Bu sebeple kışın yüklü bir Yakıt ve Doğalgaz masrafı olacağa benziyor. Vatandaşlarımızdan Doğalgaz ve diğer yardımlar için yardımda bulunmalarını talep ediyoruz. Camimiz gerçekten çok güzel bir mekan oldu dedi.

KÜTÜPHANE ÇOK YAKINDA HİZMETE AÇILACAK!

Ashab-ı Kehf Camii Şerifinin hemen altında bir Kütüphane projesi hayata geçiriliyor.Bununla ilgili de açıklama yapan Dernek Başkanı Av.Mehmet Turan, çok yakında kütüphanemizi de hizmete açacağız inşaallah. Kütüphanemizden Üniversiteye hazırlanan genç arkadaşlarımız başta olmak üzere herkes gelip faydalanabilecek. Burada zaman zaman fırsat buldukça gençlerimize çay ve çorba da ikram etmek için planımız var. Burasını güzel bir yaşam merkezi haline getirmek istiyoruz dedi.

Ashab-ı Kehf Camii Şerifinin Doğalgaz ve diğer ihtiyaçları için bağışta bulunmak isteyenler aşağıda ki hesap numaralarını kullanabilirler.

AFŞİN ESHAB-I KEHF KÜLLİYE VE CAMİİ
VAKIFBANK AFŞİN ŞUBE HESABI
TR26 0001 5001 5800 7309 9985 29