SON DAKİKA

Ak Parti Afşin İlçe Yürütme Kurulu belli oldu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de bu Kiraz’ı görenler şaşırıyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

DEVA PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ TEŞKİLATI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Gürbüz, “Elbistan OSB 6. Bölge teşvikine alınıyor”

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Atom Karınca Daldı Gitti!

Bu haber 08 Mayıs 2020 - 6:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Memleket Sevdası ve Sevgisi İşte Böyle Bir Şey

Atom Karınca Daldı Gitti!

Kahramanmaraş’ın dön dönemlerde en etkin, aktif, girişimci ve başarılı milletvekilleri arasında yer alan Atom Karınca yakıştırması yapılan CHP Milletvekili Ali Öztunç, TBMM’nin tatile girmesinin ardından geldiği memleketi Elbistan’da hem yorgunluk attı hem de hatıralarını yad etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesinin ardından soluğu seçim bölgesi memleketi Elbistan’da alan CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve PM Üyesi Ali Öztunç, siyasetin kaçınılmaz gereği bir dizi görüşmeler ve ziyaretlerin ardından soluk aldığı Elbistan Pınarbaşı’nda adeta nostalji yaşadı.

Ceyhan Nehrinin kaynağı Elbistan Pınarbaşı’nda bir süre dinlenen ve anılarını tazeleyen Öztunç, çocukluğunu yaşadığı, yüzmeyi öğrendiği, arkadaşları ile piknik yaptığı Pınarbaşı Gölünün derin ve berrak suları ile görkemli manzarasına dalarak memleket sevdalılığını tazeledi.

Kendine ait sosyal medya hesabından yayınladığı özel fotoğraf ve duygulu yazısı ile geçmişi yad eden Atom Karınca Ali Öztunç, günün anısına duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“Bugün Elbistan… Çocuklumuzda çimdiğimiz, yüzmeyi öğrendiğimiz Pınarbaşı’nda uzaklara dalmışım… Yorgun gibi görünsem de ben beğendim fotoğrafı. Ne dersiniz kardeşlerim?”