Aycan,Kahramanmaraş Demiryolu Taşımacılığını gündeme getirdi! | Afşin Haber
SON DAKİKA

CHP İlçe Başkanı Afşin Pazarcılarının sorunlarını dinledi!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş İçin Kar Yağışı Uyarısı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Aycan,Kahramanmaraş Demiryolu Taşımacılığını gündeme getirdi!

Bu haber 12 Mart 2021 - 6:03 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş milletvekili Prof.Dr.Sefer Aycan, dün TBMM’ de Kahramanmaraş’taki demiryolu taşımacılığı ile ilgili bir konuşma yaptı.

Aycan,konuşmasında şunları söyledi;

“Sayın Başkan, demiryolu taşımacılığı ekonomiktir, yolcu ve yük taşıması için zorunlu bir durumdur. Demiryolu taşımacılığı ve yüksek hızlı tren taşımacılığını destekliyoruz, yaygınlaşmasını ve ağın genişlemesini ülkemiz için zorunlu görüyoruz, başlamış projelerin hızla bitirilmesini bekliyoruz.

    Şehrim Kahramanmaraş, sanayi ve tarımsal üretimiyle ticari hacmi olan bir büyükşehirdir. Şehrim Kahramanmaraş, demiryolu taşımacılığı konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Demiryolu taşımacılığından ve yüksek hızlı tren taşımacılığından Kahramanmaraş’ın da yararlanmasını bekliyoruz. Kahramanmaraş’a demiryolu ve yüksek hızlı tren taşımacılığıyla ilgili projelerin durumu nedir? Kanun Teklifi’nin 7’nci maddesiyle yapılan düzenlemeden Kahramanmaraş’la ilgili projeler de faydalanacak mıdır? Kahramanmaraş’a demiryolu projelerinin bitim tarihi nedir?

    Teşekkür ederim.”

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .