Başkan Ahmet Tıraş; “Gurbetçi Derneklerimizi önemsiyoruz” | Afşin Haber
SON DAKİKA

Başkan Güngör Müjdeyi Verdi: Olimpik Havuz Geliyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SPOR, YAŞAM

GÜVENÇ VE KILIÇ İSTİKLAL ÜNİVERSİTES’İNİ ZİYARET ETTİ!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Mahçiçek’ten Engelli Bireylere Bir Merkez Daha.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Tecrübeli Eğitim Kadrosu ile ROTA Kurs Merkezi Eğitime başladı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER

Başkan Ahmet Tıraş; “Gurbetçi Derneklerimizi önemsiyoruz”

Bu haber 06 Ağustos 2021 - 6:33 'de eklendi ve 0 views kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Elbistan İlçe Başkanın Ahmet Tıraş, İstanbul’da faaliyet gösteren Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu (MARAŞFED)’na bağlı Dernek Başkanlarını Ekinözü İlçesinde misafir etti.

Programda AFŞİN HABER’in Canlı Yayın konuğu olan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Elbistan İlçe Başkanın Ahmet Tıraş ve Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu (MARAŞFED) Başkanı Uğur Yinanç, Halil Demir’in sorularını yanıtladı.

Yoğun bir Festival ortamından çıktıklarını belirten Ak Parti Elbistan İlçe Başkanın Ahmet Tıraş, Kuzey İlçeler yayladır. Rüzgar püfür püfür eser. Kıyı bölgelerinde yada tatil bölgelerinde olduğu gibi sıcak değil yanmıyoruz burada. Bu sebeple memleketimizin kıymetini bilmek lazım. Elbistan İlçemizde güzel bir Festival oldu. Bölgenin tanıtımıyla ilgili.Bir de pandemi sürecinde sıkılan insanların enerjilerini atmasına vesile oldu. Vatandaşımızın,esnafımızın o pandemi sürecinde ki yaşadığı ekonomik sıkıntıyı atlatmasına vesile olan bir Festival oldu. Burada MARŞAFED Başkanımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum. 2019 yılında İstanbul’da EMITT Fuarına katıldık. Fuar alanını başta Başkanım olmak üzere Kahramanmaraş Dernekleri canlandırdılar dedi.

Elbistan,Elbistanlılarla güzelleşiyor. Elbistan’ı ayağa kaldırıyor,canlandırıyor. Bir de Mahir beyin güzel bir sözü var. Bir şehri ayağa kaldıracak olan o şehrin evlatlarıdır. Elbistan’da bir sıkıntı olduğunda nerede olursa olsun tüm Elbistanlıların tasalandığını görüyoruz dedi.

Siyasetçilerimizin STK’lara sahip çıkıyor olması bir kere bizi ziyadesiyle memnun etmektedir diyen MARAŞFED Başkanı Uğur Yinanç,Özellikle de Ak Parti Elbistan İlçe Başkanımız Ahmet Tıraş beye bu konuda ki hassasiyetlerinden dolayı minnettarız. STK’nın önemini biliyor. Gurbette ki STK’ların ne kadar verimli olabileceğinin farkında. Bu münasebetle bu olguyu şehrinden hissetmek istediğini biliyoruz. Ve onunda gereğini yerine getirmiş olmasından dolayı mutluluğumuzu ifade ediyoruz dedi.

Programa İstanbul Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu (MARAŞFED) Başkanı Uğur Yinanç,İstanbul Elbistanlılar Derneği Başkanı Latif Erdoğan,İstanbul Büyüktatlar Derneği Başkanı Murtaza Kara, Afşin Eshab-ı Kehf Dostluk Kültür ve Çevre Derneği (AFŞİNDER) Başkanı Ahmet Ardıç,Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) Başkanı Hüseyin Bozkurt

Yaklaşık 45 dakika boyunca AFŞİN HABER’in sorularını yanıtlayan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Elbistan İlçe Başkanın Ahmet Tıraş ve Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu (MARAŞFED) Başkanı Uğur Yinanç ile yapılan Röportajı yeniden yayınlıyoruz.