Başkan Cafer Arslan Mazbatasını aldı! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Başkan Gürbüz, “Saraykent Fiberkent oluyor”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, TEKNOLOJİ

Başkan Cafer Arslan Mazbatasını aldı!

Bu haber 15 Haziran 2021 - 8:58 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Güç Birliği Partisi Afşin İlçe Başkanı Cafer Arslan mazbatasını aldı.

Geçtiğimiz hafta yapılan İlçe Kongresine tek Başkan adayı olarak giren ve üyelerin güven oyunu alan Güç Birliği Partisi Afşin İlçe Başkanı Cafer Arslan İlçe Seçim Kurulu Müdürlüğünden mazbatasını alarak görevine başladı.

Dün Afşin İlçe Seçim Kuruluna giden Başkan Cafer Arslan, Mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Cihan Süt’ün elinden aldı.

Başkan Vekili Murat Özkök ile birlikte Afşin Haber Merkezini ziyaret eden Güç Birliği Afşin İlçe Başkanı Cafer Arslan, yaptığı açıklamada, Güç Birliği Partimizin kongresini yapmış ve üyelerimizden Güven oyu almıştık. Bugün ise İlçe Seçim Kuruluna giderek mazbatamızı aldık. Bu süreçte desteklerini bizlerden esirgemeyen Başta Genel Başkanımız Ali Karnap’a,Genel Başkan Vekili Pınar Albayrak’a,Teşkilat Başkanımız Fatih Vakitbilir’e, Genel Başkan Başdanışmanı ve ve Bölge Sorumlusu Mehmet Murat Poyraz’a ve Partimize gönül verenlere teşekkür ederim dedi.

Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’de ziyaretten dolayı teşekkür ederek İlçe Başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.