SON DAKİKA

Afşin Lavanta ürünleri Büyükşehir Meclisinde dağıtıldı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Akademi’nin Yaz Döneminde Başvurular Sonuçlandı.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Anıt Ağacın Yeni Meydanı Tamamlanıyor.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Prof. Yücer: “İnsanın Yakıtı Maneviyatıdır”

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Başkan Tıraş;“Kudüs’te Yapılan Zulmü Kınıyoruz”

Bu haber 12 Mayıs 2021 - 6:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Tıraş İsrail Terörünü Kınadı

“Kudüs’te Yapılan Zulmü Kınıyoruz”

AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, İsrail’in Kudüs’te yaptığı zulmü kınayan bir mesaj yayımladı. Başkan Tıraş mesajında, “Eğer bir yerde tabutlar küçülüyorsa, orada büyük olan zulümdür” dedi.

Tüm Müslüman Âlemine çağrıda bulunana İlçe Başkan Ahmet Tıraş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın birlik beraberlik çağrısına sahip çıkılması gerektiğini vurguladı.

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Tıraş açıklamasının devamında, “Elbistan’dan Kudüs’te yapılan Zulmü kınıyoruz. İşgalci İsrail’in Filistin topraklarını yıllar boyu zulümle işgaline sessiz kalamayız. Bayram öncesi bayramlıklarını giyerek sokakta sevinç çığlıkları atması gereken çocukları ekranlarda bombalarla, mermilerle her tarafı kanlar için çığlık çığlığa görünce içimiz paramparça oluyor. Eğer bir yerde tabutlar küçülüyorsa, orada büyük olan zulümdür. Hz. Ali ne diyor; Bir zulmü durduramıyorsanız en azından onu duyurun. Tüm Müslüman âlemine buradan çağrımız, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın birlik beraberlik çağrısına sahip çıkın. Sessiz kalmayalım. Dünya liderimizin söylediği sözü unutmayalım, Dünya 5’ten büyüktür” dedi.