SON DAKİKA

ÖZTUNÇ : KAPADOKYA KANADALILARA MI PEŞKEŞ ÇEKİLECEK?

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Aycan; Karadeniz-Akdeniz Otoyolu için önerge verdi!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de KBB Uzmanı göreve başladı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Afşin’de ATM’ye Benzinli Saldırı!

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, YAŞAM

BBP Darende İlçe Teşkilatı toplu olarak istifa etti!

Bu haber 20 Ekim 2020 - 9:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Darende İlçe Teşkilatı toplu olarak istifa ettiler.

Geçtiğimiz Pazar günü Ankara’da gerçekleştirilen 11. Olağan Genel Kurulunda Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun ailesinin, Genel Başkan Adayı Haşim Yanar’ın ve Partililerin salona alınmayışı istifaları da beraberinde getirdi.

Dün Haşim Yanar’ın memleketi Afşin’de ilk istifa BBP İlçe Teşkilatında gerçekleşirken bugün de istifa Haberi Malatya’nın Darende ilçesinden geldi.Büyük Birlik Partisi Darende İlçe Başkanı Ali Gök, Kongrede yaşananların vicdanları sızlattığını belirterek Darende Teşkilatı olarak topluca istifa ettiklerini açıkladı.

Özellikle de BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin Delegelerin partiden ihraç edilerek yedi sülalesinin  delege yazılmasının kabul edilebilir tarafı olmadığını belirten Ali Gök,benim delegeliğimi düşürdüler ben Mahkeme kararıyla Delegeliğimi aldım. Bu tutum ve davranışlar Merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun partisine yakışmadı dedi.

İlçe Teşkilatı olarak Muhsin Yazıcıoğlu davasına taraftar olduklarını belirten Gök,bizim için artık Büyük Birlik Partisi bitmiştir. dedi.