SON DAKİKA

NATO ZİRVESİNE DOĞRU*

GENEL, GÜNCEL, SİYASET, YAŞAM

Afşin Lavanta ürünleri Büyükşehir Meclisinde dağıtıldı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Akademi’nin Yaz Döneminde Başvurular Sonuçlandı.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Anıt Ağacın Yeni Meydanı Tamamlanıyor.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Av.Ayfer Çerçi’ye ziyaret!

Bu haber 25 Mayıs 2021 - 6:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Aslen Afşinli olup Kahramanmaraş’ta Avukat ve Arabulucu olarak görev yapan Ayfer Çerçi’yi ziyaret ederek hem mesleğine hem de titizlikle yürüttüğü Büyükşehir Belediye Meclis üyeliğine dair konuştuk.

Öncelikle belirtelim. Ziyarette Güler yüzlü ve samimi tavırlarıyla bir Afşin sevdalısı hemşehrimizi ziyaret etmiş olmanın mutluluğunu yaşadık. 

Ayfer Hanım işinin ciddiyeti kadar hemşehrilerine olan sevgi ve saygısı ile ön plana çıkıyor.

2013 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak 2014 yılında Serbest Avukatlığa başlayan Av.Ayfer Çerçi, 2020 yılında Adalet Bakanlığının yapmış olduğu Arabuluculuk sınavını kazanarak hem Avukat hem de Arabulucu olarak Kahramanmaraş’ta mesleklerini başarıyla icra ediyor.

Boşanma davaları, Trafik Kazalarından Kaynaklı Tazminat davaları, İşçi-İşveren Uyuşmazlıkları, İdare Hukuku (Belediye Mevzuatı) İcra-İflas gibi bir çok alanda vatandaşlarımıza hizmet veren Çerçi, Bunun yanı sıra ofisimizde dava yoluna gitmeden barışçıl yol olan Arabuluculuk sistemiyle uyuşmazlığa düşmüş bir çok insanı ortak çözümle buluşturmaya devam ediyor.

Aktif siyasete 2014 yılında  Ak Parti Kahramanmaraş İl Kadın Kolları Başkan Yardımcılığı ile başlayan Avukat Ayfer Çerçi, ayrıca 2019 yılında yapılan Yerel Seçimlerde Afşin Belediyesi Ve Kahramanmaraş Belediye Meclis Üyesi de seçilerek vatandaşlarımıza hizmet ediyor.

GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt ve GÖNÜLDER Üyelerimizle ile birlikte yaptığımız Ziyaretimizde kendisine 309 yıl hatırı olur diye Ashab-ı Kehf Kahve, Ashab-ı Kehf Çizgi Roman ve YARPUZ Edebiyat Dergisi hediye etti.

İlgi,alaka ve güler yüzü sebebiyle çok teşekkür ederiz.