SON DAKİKA

Şehir Dezenfekte Ediliyor.

GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Taşkale, Kongreyi değerlendirdi; “İyi Olacak İnşaallah”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

ÖZTUNÇ; “KAHRAMANMARAŞ’IN KONAKLARI SAHİPSİZ!”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Elbistan Belediyesi kitap ve oyuncak kumbarası projesini hayata geçirdi.

ASAYİŞ, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

ÇABUKEL,İYİ PARTİ’DE KAN TAZELEDİ!

Bu haber 20 Temmuz 2020 - 15:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ÇABUKEL TEKRAR İL BAŞKANI OLDU!

İki adayın yarıştığı İyi Parti Kahramanmaraş 2. Olağan Kongresinde mevcut Başkan Ahmet Çabukel yeniden başkan seçildi. Listeye üst kurul delegesi olarak Afşin İlçesinden Mehmet Ali Taşkale ile Adem Yıldız’da girdi.

22 Haziran Pazar günü Kahramanmaraş’ta İlçe kongrelerini tamamlayan İYİ Parti, dün İl kongresi yapıldı. Şekerdere Bulvarı üzerinde bulunan İl Binasında gerçekleşen kongreye, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi Avukat Günay Kodaz, İyi Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, İyi Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül ve çok sayıda partili katıldı.

Kongre Divan teşekkülü, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Faaliyet raporunun okunması ve ibrası ile devam eden kongrede Mali Raporların Okunması ve ibrası gerçekleştirilerek seçime geçildi.

Mevcut Başkan Ahmet Çabukel ve Neslihan Kocanergiz’in aday olduğu kongrede Ahmet Çabukel 281 oy alarak yeniden İl Başkanı seçildi. Rakibi Neslihan Kocanergiz ise 229 oy alabildi.