SON DAKİKA

Ak Parti Afşin İlçe Yürütme Kurulu belli oldu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de bu Kiraz’ı görenler şaşırıyor!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

DEVA PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ TEŞKİLATI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Başkan Gürbüz, “Elbistan OSB 6. Bölge teşvikine alınıyor”

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Ceyhun, Kadın Kolları Kongremiz coşkuyla gerçekleşti!

Bu haber 15 Ağustos 2020 - 6:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Cumhuriyet Halk Partisinde geçtiğimiz haftasonu gerçekleşen Kadın Kolları Genel Başkanlık Kongresinde Aylin Nazlıaka Genel Başkanlığa seçildi.

Geçtiğimiz haftasonu gerçekleştirilen Kongreye katılan CHP Afşin Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun, Kongreye ilişkin gözlemlediklerini AFŞİN HABER aracılığı ile partililerle paylaştı.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlık Kongresine Kahramanmaraş İl Başkanlığımızla birlikte Afşin İlçe Başkanlığı olarak bizler de katıldık diyen Aysun Ceyhun,Kongremiz bugüne kadar görülmemiş bir heyecan atmosferi içerisinde gerçekleştirildi. Genel Başkanımız Aylin Nazlıaka Oldu. Kongre boyunca partililerin coşku ve heyecanı görülmeye değerdi. Aylin hanım ile İnşaallah Türkiye’de Kadın Kollarımız daha aktif şekilde kadınlarımızın emrinde olacak dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç’un da Kahramanmaraş Teşkilatlarıyla çok yakından ilgilendiğini belirten CHP Afşin İlçe Başkanı Aysun Ceyhun,Kongre boyunca bizlerden ilgi ve alakalarını esirgemeyen Ali Öztunç’a,İl Başkanı Esat Şengül’e,İl Kadın Kolları Başkanı Naile İşlek’e çok teşekkür ediyoruz dedi.