CHP Kurmayları Elbistan’da Vatandaş ve Esnafların Dertlerini Dinledi! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Başkan Güven,İstanbul’da ki Elbistanlılarla buluştu!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Büyükşehir İnceleme Başlattı!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Sütçü İmam Kabri Başında Dualarla Anıldı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kuyumcu Esnafına Yetki Belgesi Zorunluluğu!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

CHP Kurmayları Elbistan’da Vatandaş ve Esnafların Dertlerini Dinledi!

Bu haber 17 Haziran 2021 - 11:09 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

CHP Kurmayları Elbistan’da Vatandaş ve Esnafların Dertlerini Dinledi

CHP Halk ile Bütünleşti!

CHP Genel Merkez Kurmayları Elbistan’a adeta çıkarma yaparak esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaş ve esnafların dertlerini ve çözüm bekleyen sıkıntılarını dinleyen CHP Üst Düzey yöneticileri ve milletvekilleri, iktidarın yönetimini eleştirerek çözüm için CHP’nin iktidara taşınması gerektiğini dile getirdiler.

CHP Genel Başkan Yardımcıları Ali Öztunç ile Seyit Torun ve Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Antalya Milletvekili Cavit Arı ile Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Elbistan’da gerçekleştirdikleri esnaf ziyareti ve vatandaş ile dert dinlemesi sıcak ve samimi ilgiyle karşılık gördü.

CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Tayfun Barış Arslan ve CHP Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Hacı Kaya ile yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı Elbistan ziyaretinde CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Esat Şengül, Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan ve ilçe başkanları da yer aldılar.

Ali Öztunç ve Seyit Torun, CHP’li milletvekilleri, CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Tayfun Barış Arslan ve Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan ile  birlikte 2 ayrı heyet halindeki esnaf ziyaretlerine Malatya Caddesi’nden başladı. Hulusi Efendi Bulvarı’na kadar esnafları tek tek ziyaret eden CHP heyeti, esnaflarla görüş alışverişinde bulundu. Dertlerini dinledi.

Ziyaretlerde CHP kurmayları ve heyetleri, vatandaş ve esnaflardan sıcak ve samimi karşılık gördüler. Uzun yıllar süren ekonomik krizin, yönetilemeyen pandemi sürecinin ve esnaflara yeterli düzeyde destek olamayan iktidara yönelik eleştirilerde bulunarak, yönetilemeyen Türkiye’yi yönetmeye talip olduklarını ifade ederek, adalet, hukuk ve demokrasi içinde ülke halkına hak ettiği ve özlediği yaşamı sunacakları vaat ettiler.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar, CHP kurmaylarına esnaf ve halk ile buluşmalarından dolayı teşekkür ettiler. Sıkıntı ve dertlerinin dile getirilmesi ve çözüm bulunması yönünde çaba göstermelerini ifade ettiler.

Yaklaşık 1 saat süren halk buluşmasında, esnaf ve vatandaşlar CHP kurmaylarına yoğun ve samimi ilgi göstererek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.