Cumhuriyet Halk Partililer Afşin’de bayramlaşma da buluştular. | Afşin Haber
SON DAKİKA
Kürtçe mp3 indir

Yılmazlar petrolde Yıkama Odaları hizmete açıldı.

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Türkçayırı İlkokulu Öğrencileri Golf ile ilk kez tanıştı.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SPOR, YAŞAM

Afşinli Öğrencilerin büyük başarısı!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Fener Alayı.

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Cumhuriyet Halk Partililer Afşin’de bayramlaşma da buluştular.

Bu haber 04 Mayıs 2022 - 12:26 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afşin İlçe Başkanlığında Ramazan Bayramı münasebetiyle Bayramlaşma programı düzenlendi.

Bugün saat 13:00 de parti binasında gerçekleşen Bayramlaşma programına CHP Afşin İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan,CHP Afşin İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysun Ceyhun,CHP Afşin Belediye Meclis Üyesi Zeynel Yüce,CHP Afşin İlçe Başkan Adayı Bülent Şahan ve partililer katıldı.

“BAYRAMIN EN GÜZELİNİ GENEL SEÇİMDE YAŞAYACAĞIZ”

Bayramlaşma öncesi bir konuşma yapan CHP Afşin İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan, İnşaallah Bayramın en güzelini önümüzde ki Genel seçimde yaşayacağız. Bayramlar küskünlüklerin dargınlıkların bittiği herkesin kardeşçe kucaklaştığı dini ananelerimizden birisidir. Afşin İlçemizde kongre sürecimiz start aldı ve bu süreçte ayrılmaların bölünmelerin olmaması için gayret gösteriyoruz. Benimle birlikte İlçe Başkanlığına bir arkadaşımız daha aday. Bana oy versin vermesin buraya gelen herkes benim yoldaşımdır. Hiç kimseye kırılmam,darılmam. Bayramın hayırlara vesile olmasını diliyor,seçim sürecinin de en güzel şekilde geçmesini birlik ve beraberlikten ödün vermeden bir kongre süreci yaşamamızı temenni ediyorum dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ ASLA BOZULMAYACAK”

Bayramlaşma programında bir konuşma yapan CHP Afşin İlçe Başkan Adayı Bülent Şahan, yaptığı konuşmada, Başkanımızın bahsettiği gibi bir seçim süreci var önümüzde. Bu süreç ayrışma değil tam tersi demokrasinin kazanacağı bir seçim olacak. Bizler Cumhuriyet Halk Partilileri olarak Demokrasiyi içimize sindirmiş insanlarız. Benim çocukluk hayalimdir Cumhuriyet Halk Partili olmak ve Demokrasiyi içine sindirmiş bir insan olmak. Bu partiye bunun için gönül verdik ve bu parti için çalışıyoruz. Seçim sürecimizin birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini diliyor Bayramınızı kutluyorum dedi.

Konuşmaların ardından Bayramlaşma gerçekleştirildi.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .