Cumhuriyet Halk Partisinden AFŞİN HABER’e ziyaret! | Afşin Haber
SON DAKİKA

CHP İlçe Başkanı Afşin Pazarcılarının sorunlarını dinledi!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş İçin Kar Yağışı Uyarısı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Cumhuriyet Halk Partisinden AFŞİN HABER’e ziyaret!

Bu haber 24 Şubat 2021 - 6:27 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

CHP Afşin İlçe Başkanlığından Afşin Merkez Yayın Grubuna ziyaret.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afşin İlçe Başkanı Hüseyin Sığınır ve Parti üyesi Bilal Özkan,Afşin Merkez Yayın Grubuna ziyarette bulunarak Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ile bir süre görüştü.

Dün gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanlığının çalışmalarına ilişkin bilgi veren CHP Afşin İlçe Başkanı Hüseyin Sığınır,Parti olarak Pandemi kuralları çerçevesinde Teşkilat binamızı partililerimiz için açık tutmaya çalışıyoruz.Üye kayıtlarımız son hızıyla deva ediyor.Merkez ve Kırsalda ziyaretler gerçekleştirerek yeni üye kayıtları alıyoruz. Kadın Kolları Başkanlığımızda Kadın üyelerimizle alakalı çalışmalar gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde Milletvekilimiz,Genel Başkan Yardımcımız Ali Öztunç ile Adana Milletvekilimizi ağırladık. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza Milletvekillerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyoruz dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’de İlçemizde ki sorunların çözüme kavuşması noktasında Parti Teşkilatlarımızın rolü büyüktür.Ortak noktamız Afşin olmak kaydı ile her çalışmada Partilerimizle birlikte hareket etmeye varız dedi.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .