SON DAKİKA

Afşin Lavanta ürünleri Büyükşehir Meclisinde dağıtıldı!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET

Akademi’nin Yaz Döneminde Başvurular Sonuçlandı.

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Anıt Ağacın Yeni Meydanı Tamamlanıyor.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Prof. Yücer: “İnsanın Yakıtı Maneviyatıdır”

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Demokratik Sağlık Sen’den İstifa eden Aydın,Şehit-Gazi Sen İl Başkanı oldu!

Bu haber 03 Mayıs 2021 - 5:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Demokratik Sağlık Sen Kahramanmaraş İl Başkanı olarak görev yapan Afşinli hemşehrimiz Kemal Aydın, bu görevinden istifa ettiğini açıkladı.

İstifasını, Yürütmekte olduğum demokratik Sağlık Sen Kahramanmaraş il başkanlığı görevimi siyasi fikir ve düşüncelerimiz den dolayı demokratik Sağlık Sen sendikasından ve il başkanlığı görevinden 02.05 2021 tarihinden itibaren başkanlık görevini ve üyeliğinden istifa ediyorum açıklaması ile duyuran Aydın, Şehit-Gazi Sen Kahramanmaraş İl Başkanı olarak görevine devam edeceğini açıkladı.

AFŞİN HABER’e açıklamalarda bulunan Şehit-Gazi Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Kemal Aydın, şunları söyledi;

“Şehit-Gazi Sen Kahramanmaraş il başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Bizlere bu göreve layık gören genel başkanımız Sayın Ahmet Adıyaman Bey’e teşekkür ediyorum. Bu kutlu ve içerikli sendika Bir ismi Şehit Bir ismi Gazi’olup Şehit-Gazi Sen’in il başkanlığının yürütmekten onur ve gurur duyacağıma hem genel Başkanım hem üyelerimiz hiç bir tereddüt etmesinler. Rengimizi bayraktan alıp Şehit kanıyla yoğrulan bu toprakların bir Ferdi ve bireyi olarak tüm kamu kurumlarında ki ve sağlık çalışanlarının ve gazi yakınlarının sendikamıza üye olmalarını bir Kutsi borç biliyoruz. Hem şehidimize hem onun nacizane anısına ruhunun incinmemesi adını Şehit-Gazi  sendikasında yer alacaklarını inanıyoruz. Bu sendika, bu vatanı seven ve benim diyen herkesin Sendikasıdır. Bizimle yol yürümek isteyen yanımızda olmak isteyen Bir hilal uğruna kurumlarda görevini en iyi şekilde layıkıyla yerine getiren her fert Bu ülkenin ve Vatanın  askeridir. Bu ülkenin memurudur. Vatanını milletini Devleti’ni bayrağını Seven tüm kamu çalışanlarını ve sağlık çalışanlarını Sendikamız da ve yanımızda görmekten onur duyacağımıza, kimseyi ötekileştirmeden yol yürüyeceğimize söz veriyoruz. Herkesi kucaklayacağız dedi.

Kahramanmaraş’ımıza hayırlı olsun.