DEVA Elbistan Gün Sayıyor! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Yardımcıoğlu: İyi ki Doğdun Sevgili Peygamberim!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

“Türkiye’ye Örnek Bir Gençlik Meclisi Oluşturduk”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

DEVA Elbistan Gün Sayıyor!

Bu haber 06 Mayıs 2021 - 6:57 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

                Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Elbistan İlçe Başkanlığı, kuruluş aşamasının ardından Elbistan İlçe Başkanlığının da hazır olmasıyla birlikte hizmet sürecini başlatmak için gün saymaya başladı.

                Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Elbistan İlçe Başkanlığının Kurucu Başkanlığını üstlenen Av. Muhammet Şahin, kuruluş aşamasının ardından DEVA Partisi Elbistan İlçe Başkanlığı binasının hazır olduğunu ifade ederek, yakın bir gelecekte siyasi arenada yerlerini alacaklarını söyledi.

                DEVA Parti Elbistan Kurucu Başkanı Av. Muhammet Şahin, İlçe Başkanlığı kuruluş aşamasının tamamladığını, Malatya Caddesi üzerinde İlçe Başkanlığının hizmete hazır olduğunu kaydederek DEVA Partisi Elbistan İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongre hazırlığında sona gelindiğini ifade etti.

DEVA Partisi Elbistan İlçe Kurucu Başkanı Av. Muhammet Şahin, gelinen son nokta ve çalışmalar hakkında yaptığı değerlendirmelerde, “DEVA Partisi Elbistan İlçe Başkanlığı Kuruluş ve 1.Olağan Kongresi hazırlıklarında sona gelindi. Malatya Caddesi güzergâhında 1. Noter üzerindeki binada İlçe Başkanlığımızı açılışa hazır hale getirdik. Elbistan’a ve Türkiye’ye hizmet için sabırsızlıkla gün sayıyoruz “dedi.