Dr.Fatih Erbakan’a Afşin’in sorunlarına ilişkin bilgi verildi! | Afşin Haber
SON DAKİKA

CHP İlçe Başkanı Afşin Pazarcılarının sorunlarını dinledi!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş İçin Kar Yağışı Uyarısı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Dr.Fatih Erbakan’a Afşin’in sorunlarına ilişkin bilgi verildi!

Bu haber 11 Mart 2021 - 5:59 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan’a Afşin ve Kahramanmaraş’ın Kuzey İlçelerinin sorunlarına yönelik kapsamlı bilgilendirme yapıldı.

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Kuzey İlçeler Seçim İşleri Koordinatörü Mustafa Yıldız, Genel Başkanımız Dr.Fatih Erbakan’a İlçemiz ile ilgili kapsamlı bir sorunlar bilgilendirmesi yaptık ve kendisini İlçemize davet ettik dedi.

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Kuzey İlçeler Seçim İşleri Koordinatörü Mustafa Yıldız,AFŞİN HABER’e açıklamalarda bulundu.

Dün Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan ile bir görüşme yaptıklarını belirten Yıldız, Genel Başkanımıza Kahramanmaraş Kuzey İlçelerinin sorun ve sıkıntılarına yönelik bilgi verdik. Afşin-Elbistan Santrallerine yönelik bilgilendirmede bulunduk.Genel Başkanımızı Kahramanmaraş programı kapsamında ilçemize davet ettik. Genel Başkanımızın Afşinlilere selamlarını getirdik dedi.

Yıldız,Genel Başkan Dr.Fatih Erbakan’ın kesin olmamakla birlikte Kahramanmaraş programı kapsamında İlçemize de gelebileceğini belirtti.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .