SON DAKİKA

Taşkale, Kongreyi değerlendirdi; “İyi Olacak İnşaallah”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

ÖZTUNÇ; “KAHRAMANMARAŞ’IN KONAKLARI SAHİPSİZ!”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Elbistan Belediyesi kitap ve oyuncak kumbarası projesini hayata geçirdi.

ASAYİŞ, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

Başkan Adayı Abdullah Gül; “Sürekli sahada olacağız”

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Ecevit Kavak; “Genel Başkanımızın “Öcalan” açıklamasının arkasındayız”

Bu haber 01 Mayıs 2020 - 8:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Birlik Partisi Lideri Mustafa Destici, terörist başı Abdullah Öcalan’a telefon izni verilmesi nedeniyle tepki gösterdi.Konuya ilişkin yazılı açıklama yapan Destici, çözüm sürecini hatırlatarak, aynı hataların tekrarlanmaması çağrısında bulundu.

BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici’nin açıklamaları İlçemiz Afşin’de de karşılık buldu. BBP Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak,AFŞİN HABER’e bir değerlendirmede bulunarak Genel Başkanımızın açıklamalarının arkasındayız ifadelerini kullandı.

BBP Lideri Mustafa Destici, şu açıklamalarda bulunmuştu;

“Öcalan’a 21 yıl sonra ailesiyle telefonla görüşme izni’ haberi düştü gündeme. Şimdi soruyoruz, bundan ne murat edilmektedir. Yerel seçim öncesi olduğu gibi Öcalan ailesine bir güç ve meşruiyet alanı mı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Çözüm süreci başta olmak üzere geçmişte yaşananlardan hiç mi ders alınmamıştır.Adaletin kılıcı olan hakimlerimizce 20 yıl önce kalemi kırılan cani, bebek katili Öcalan önce yağlı urgandan kurtarıldı. Şimdi de normal hayata mı döndürülmeye çalışılıyor. Alıştıra alıştıra, kurbağa haşlamasına mı tabi tutulacak bu millet. Cümle alem bilsin ki, bu necip Türk milleti bunu kabul etmez. Eğer ortada bir hesap varsa, herkes hesabını buna göre yapsın.”

BBP Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak,AFŞİN HABER’e bir değerlendirmede bulunarak Genel Başkanımızın açıklamalarının arkasındayız ifadelerini kullandı.