Emekli Emniyet Müdüründen Haberin Merkezine ziyaret! | Afşin Haber
SON DAKİKA

Yardımcıoğlu: İyi ki Doğdun Sevgili Peygamberim!

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

“Türkiye’ye Örnek Bir Gençlik Meclisi Oluşturduk”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Emekli Emniyet Müdüründen Haberin Merkezine ziyaret!

Bu haber 01 Ekim 2021 - 13:17 'de eklendi ve 92 views kez görüntülendi.

Afşin önce ki dönem Emniyet Müdürlerinden Mehmet Akif Can, Afşin ziyaret kapsamında Afşin Merkez Yayın Grubunu da ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ve TRT Afşin Temsilcisi Muzaffer Vural ile de görüştü.

Afşin’de Emniyet Müdürlüğü görevini yürüttüğü yıllarda Ashab-ı Kehf baskılı Kartvizit kullanan,makam aracına binmeyerek esnaflarla sürekli diyalog halinde bulunan,Afşin halkının çok sevdiği Emniyet Müdürü Mehmet Akif Can Afşin İlçemize ziyarette bulundu.

Ziyaretine İlçe Emniyet Müdürlüğü ile başlayan Can, ardından bir çok iş adamını da iş yerlerinde ziyaret etti.

Afşin Merkez Yayın Grubunu da ziyaret eden Emekli Emniyet Müdürü Mehmet Akif Can, Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ve TRT Afşin Temsilcisi Muzaffer Vural ile de görüştü.

Emekli olduktan sonra 2 tane kitap yazan Mehmet Akif Can, bir süre Nurdağı Belediyesi Kültür Müdürlüğü görevinde de bulundu.

Kitaplarında yaşadıklarına yer veren Can, ikinci eseri Beni Uçarken Vursunlar’da bir parça da Afşin’de bulunan Ashab-ı Kehf’e de yer verdi.

Haber Merkezimizin yeni yerini gezen ve çok beğendiğini ifade eden Mehmet Akif Can Müdürümüze ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.