SON DAKİKA

Sağlık Sen,Afşin’de üyelerini Bayramda da unutmadı.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SAĞLIK, YAŞAM

Büyükşehir’in Sporcusu Türkiye’yi Temsil Edecek.

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, SPOR

Afşinli Sanatçının 14. Klibi yayınlandı!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, MANŞETLER, YAŞAM

“Bayramlarda Gönülleri Hoş Etmeliyiz”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

EMŞAV Afşin İlçe Başkanlığından Polislere Yaş Pastalı Ziyaret!

Bu haber 10 Nisan 2021 - 6:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Emniyet Teşkilatı,Vazife Malülü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Afşin İlçe Başkanı Yahya Arslan öncülüğünde ki heyet İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaret ederek Polislere Yaş Pasta hediye ettiler.

Türk Emniyet Teşkilatının Kuruluşunun 176. yıl dönümü ülke genelinde olduğu gibi İlçemiz Afşin’de de çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Etkinliklerin en renklisi ise dün İlçe Emniyet Müdürlüğünde yaşandı. Emniyet Teşkilatı,Vazife Malülü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Afşin İlçe Başkanı Yahya Arslan öncülüğünde ki heyet İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaret ederek Polislere Yaş Pasta hediye ettiler.

İlk olarak İlçe Emniyet Müdürü Metin Cengiz’i makamında ziyaret eden EMŞAV Afşin İlçe Başkanlığı heyeti Emniyet Müdürüne Kalem ve Karanfil takdim ederek günlerini kutladılar.

Burada EMŞAV Vakfı tarafından çıkarılan POLİSİM Dergisini tanıtan EMŞAV Afşin İlçe Başkanı Yahya Arslan,Dergide yer alan Vakfın Afşin faaliyetlerine ilişkin de bilgi verdi.

Daha sonra Polis Karakoluna geçen heyet burada birimlerde görev yapan Polislere Karanfil hediye etti.

Polis ekipleriyle birlikte 176. kuruluş yılına özel hazırlanan Yaş Pasta kesildi.

Ziyarete ilişkin AFŞİN HABER’e konuşan Emniyet Teşkilatı,Vazife Malülü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Afşin İlçe Başkanı Yahya Arslan, Bugün Türk Emniyet Teşkilatının kuruluşunun 176 yıl dönümü. Bu vesileyle İlçe Emniyet Müdürlüğüne  bağlı  Polis karakolunu ziyaret ettik. Tüm Polis arkadaşlarımıza Karanfil takdim ettik ve onlar için bir yaş pasta hazırladık. Bu yaş Pastayı da polislerimize birlikte kestik.Emniyet Müdürümüz Metin Cengiz beyi makamında ziyaret ederek kendisini Vakfımızın faaliyetleri hakkında bilgilendirdik. Hediyelerini takdim ederek günlerini kutladık . Başta İlçe Emniyet Müdürümüz Metin Cengiz olmak üzere  polislerimize hayırlı görevler diliyoruz. Allah kazasız belasız hayırlı ve huzurlu görevler nasip eylesin. Türk Emniyet Teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümü kutlu olsun dedi.