Gelecek Partisinden Afşin’e ziyaret! | Afşin Haber
SON DAKİKA

CHP İlçe Başkanı Afşin Pazarcılarının sorunlarını dinledi!

EKONOMİ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Kahramanmaraş İçin Kar Yağışı Uyarısı.

ASAYİŞ, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Gelecek Partisinden Afşin’e ziyaret!

Bu haber 11 Mart 2021 - 5:46 'de eklendi ve 10 views kez görüntülendi.

Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığını yaptığı Gelecek Partisinin Kahramanmaraş İl Teşkilatı İlçemiz Afşin’e ziyarette bulundu.

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Etik ve Denetleme Kurulu Başkanı Serdal Gök, Mali ve İdari İşler Sorumlusu Atilla Kara, Hukuk İşleri Sorumlusu Afşin İlçe Koordinatörü Şerafettin Gök,Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak ve Afşin Kadın Kolları Başkanı Menduha Kavak Afşin ziyareti kapsamında Afşin Merkez Yayın Grubunu da ziyaret ettiler.

Afşin Merkez Yayın Grubu ziyaretinde Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir ile bir süre görüşen Gelecek Partisi Kahramanmaraş ve Afşin Teşkilat Mensupları Partinin çalışmalarına yönelik bilgi verdi.

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Etik ve Denetleme Kurulu Başkanı Serdal Gök, Kahramanmaraş Merkezinde Teşkilatlanma çalışmasını tamamladık. Bunun yanı sıra İlçemiz Afşin’de Teşkilatımız tamam. Diğer İlçelerimizde kısmen tamamlandı ve Teşkilatlanma çalışmaları devam ediyor dedi.

Gelecek Partisi Afşin İlçe Başkanı Ecevit Kavak ise, Gelecek Partisi olarak İlçemiz Afşin’in hak ettiği hizmeti alabilmesi için çaba ve gayret göstereceğiz dedi.

Afşin Merkez Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’de ziyaretten dolayı teşekkür ederek çalışmalarda başarılar diledi.

www.upscalerolex.to/ fuses About 18 specialized qualities of irritating scrutinize .