SON DAKİKA

Kurtuluş Etkinlikleri Devam Ediyor!

EĞİTİM, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Sefer Aycan, “Gıda Denetimleri artırılsın”

EKONOMİ, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Öztunç ve Gürbüz’den ÖRNEK Hemşerilik!

GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Halil Ateş, “GÜVEN İŞ Sendikası Sürekli Kimlik Kartı yenilenmesine karşı”

Bu haber 25 Aralık 2019 - 9:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

GÜVEN İŞ Sendikası Afşin ve Göksun İlçeleri Başkanı Halil Ateş,GÜVEN İŞ Sendikası olarak Özel Güvenlik Kimlik kartalrının 5 yılda bir yenilenmesine karşı oldukları belirtti.

Türkiye de sadece Özel Güvenlik’te kimlik kartı yenilemesi var diyen GÜVEN İŞ Sendikası Afşin ve Göksun İlçeleri Başkanı Halil Ateş, GÜVEN İŞ SENDİKASI olarak;5 yılda bir yenilenmesi esnasında kurslara gidilmesine,artı ücretlerin tekrar ödenmesine ve bundan rant oluşturulmasına,Her daim emniyette hazır bulunan bilgi ve belgelerin tekrar istenmesine Karşıyız dedi.

Söz konusu karta ilişkin yenilenmede sadece güvenlik soruşturması yapılmasının,var ise sağlık sorunu olanın sağlık raporunun istenmesinin yeterli olacağına inanıyoruz diyen GÜVEN İŞ Sendikası Afşin ve Göksun İlçeleri Başkanı Halil Ateş,Bu hususta GÜVEN İŞ SENDİKASI olarak gerekli adımları atacak,sonucun bizlerin isteği üzerine çıkması için elimizden geleni yapacağız dedi.

Ateş,Amacımız özel güvenlik görevlisinin her 5 yılda güvenlik sertifikasının yenilenmesinde para alınmaması ve de iptal etmeleri temennimizdir.Eğer böyle yenilenmede tekrar güvenlik görevlisinin de sertifikanın parasını çalıştığı kurum ödesin dedi.