SON DAKİKA

Afşin’de Kırtasiye Sezonu indirimleri NEVA Kırtasiyede!

EĞİTİM, GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, YAŞAM

Güngör; “Gazilerimize Şükranlarımı Sunuyorum”

GENEL, GÜNCEL, MANŞETLER, SİYASET, YAŞAM

Afşin’de Gaziler Günü Çelenk Sunma töreni yapıldı!

GENEL, GÜNCEL, KÜLTÜR SANAT, MANŞETLER, ÖZEL HABER, YAŞAM

Hayırsever İş Adamımızın gönderdiği Sandalye teslim edildi!

Bu haber 24 Ağustos 2020 - 5:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Afşin Haber Merkezi ve Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) tarafından ortaklaşa yürütülen Tekerlekli Sandalye faaliyetleri kapsamında hayırsever bir iş adamımızın gönderdiği Tekerlekli Sandalye ihtiyaç sahibi Suriyeli aileye ulaştırıldı.

Suriye’nin İdlib kentinde üzerlerine yağan Bombalardan kaçarak 2 ay önce Ülkemize sığınan ve İlçemiz Afşin’e gelen Cemile Belgum’a Tekerlekli Sandalyesi Afşin Haber Merkezi ve Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) üyeleri tarafından teslim edildi.

Muttalip Terzi Hocamızın irtibat kurarak Tekerlekli Sandalye talep etmesiyle harekete geçen Afşin Haber Merkezi ve Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) üyeleri hayırsever bir iş adamımızın gönderdiği Tekerlekli Sandalyeyi 48 yaşında ki Cemile Belgum’a teslim etti.

AFŞİN HABER’e konuşan  Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) Başkanı Hüseyin Bozkurt,bugün Afşin Haber Merkezi ve GÖNÜLDER işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz bir etkinlikle 86’ncı Tekerlekli Sandalyeyi Suriye’de ayağına ve koluna Bomba parçaları isabet eden Cemile teyzemize teslim ettik. Sandalye kampanyamız aralıksız sürüyor. Bu konuda hayırsever hemşehrilerimizden Sandalye desteği bekliyoruz dedi.